Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

VIDEO SHOKUESE: Infermierja e rrah pacienten e moshuar dhe qeshin me të

Un mbaj mend kur kam qen ne klase te 7 me ka ren me shpull aq fort drejtori, une kisha frike ti thoja babit ose mamit mos me rrahin edhe ata.
Nese femijes tim ne shkoll apo kopesht i bien me shpull apo dicka tjeter sinqerisht sdi ca do beja, por do behesha shum e "keqe"
Po dalim nga tema pooor me lejonte them dhe une nje rast timin.
Kam qen ne klase te 4 ose 5 dhe ishim duke bere lenden e matatikes.
Edhe une po haja nje orbit.
Me thoshte mesuesi hiqe ate qe po ha, une nuk e hoqa me ngrit zerin dhe tha hiqe dhe ngjite ne ballee.
Edhe une ashtu bera nga frika.
Pastaj me jan ngjiti floket dhe mami mi ka pas prer ate pjesen ku kishte ngel orbiti.
Pooor qe e kam parsysh si skene.
Edhe gjithmone i thoja mamit nese behme mesuse e tu baj mesim nipave e mebesva te tij.
Te ja ngjisja dhe une e ti thoja te fala bej gjyshit nga meusja ???.
Poor qe kam punuar dhe ne nji instuticon me te. Pra sot jemi "koleg" ??
 
Po dalim nga tema pooor me lejonte them dhe une nje rast timin.
Kam qen ne klase te 4 ose 5 dhe ishim duke bere lenden e matatikes.
Edhe une po haja nje orbit.
Me thoshte mesuesi hiqe ate qe po ha, une nuk e hoqa me ngrit zerin dhe tha hiqe dhe ngjite ne ballee.
Edhe une ashtu bera nga frika.
Pastaj me jan ngjiti floket dhe mami mi ka pas prer ate pjesen ku kishte ngel orbiti.
Pooor qe e kam parsysh si skene.
Edhe gjithmone i thoja mamit nese behme mesuse e tu baj mesim nipave e mebesva te tij.
Te ja ngjisja dhe une e ti thoja te fala bej gjyshit nga meusja ???.
Poor qe kam punuar dhe ne nji instuticon me te. Pra sot jemi "koleg" ??
Hahahahah ti qanke ndal leht po he ?
 
Un mbaj mend kur kam qen ne klase te 7 me ka ren me shpull aq fort drejtori, une kisha frike ti thoja babit ose mamit mos me rrahin edhe ata.
Nese femijes tim ne shkoll apo kopesht i bien me shpull apo dicka tjeter sinqerisht sdi ca do beja, por do behesha shum e "keqe"
Kto jane pasojat qe ne vuajme akoma.
 
Edhe un qe e kisha planifikuar kur te plakem t shkoj ne azil ??‍♀️
Shko se ti do jesh plak e keqe skane cte bejne :lolx::lolx::lolx:
 
ne ju qe shperndani ket video sa andej ktej goxha pune boni
 
Mua me vjen mire qe shperdahet kjo video per nje kohe te gjat gjithkund po te harrohet leht ai surrat.
shiko se te kqijat nuk linden kshu u perhapen duke pa e duke eksploru :)
 
them te behej cka u be e te zhduket si video nga qarkullimi pasi shumica tash do e kthwjn ne pbjekt argetimi me shakara e gjera me komente si tuajat me lart :) ti e di tkom xhan po gjera tilla sduen shakarizuar :)
 
them te behej cka u be e te zhduket si video nga qarkullimi pasi shumica tash do e kthwjn ne pbjekt argetimi me shakara e gjera me komente si tuajat me lart :) ti e di tkom xhan po gjera tilla sduen shakarizuar :)
Nuk ishte aspak shaka as nuk esht ajo video, esht tragjike ne fakt. Une kam dhen mendimin me siper pa pik shakaje edhe ne asnje momend nuk mendoj qe kjo video do behet objekt shakaje.
Un qesha me nje koment te @Deadly kaq.
Xhan edhe ty ?
 
Ne nuk po tallim lesht me ate plaken qe u dhunua, thjesht po vete-sarkarizohemi qe mund te na ndodh dhe ne dhe duhet te pergatitemi.
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.