Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

VIDEO SHOKUESE: Infermierja e rrah pacienten e moshuar dhe qeshin me të

centos

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dhj 13, 2004
Mesazhe
40,221

VIDEO SHOKUESE: Infermierja e rrah pacienten e moshuar dhe qeshin me të​


rrahje-1.png



Një video shokuese është publikuar në rrjetet sociale. Një e moshuar shihet se po goditet me shuplaka në fytyrë nga një infermiere.
Aktorja, Kaltrinë Zeneli ka publikuar në Facebook një video ku shihet një infermiere duke e goditur me shuplaka fytyrës një plak të moshuar.



Teksa ajo e godet, koleget e saja dëgjohen duke qeshur me këtë akt mizor.
Bëhet e ditur se e moshuara është nga një shtëpi private e pleqve në Pejë.

Postimi i plotë:
Do me thane spo di as se ka me ja nis e as cka me shkrujte ma perpara.
Qe cka ndodhe ne vendin tone edhe kto raste siduket jane krejtesisht normale per personat qe vec punojne aty edhe marrin rroge me u KUJDESE per keta persona e QE kujdesi qe po u bojka prej anes se tyre.
Si duket kjo qe ka nje dite normale edhe nje gja normale qe po ndodhka edhe qe njeri i gjalle spo u merrka me kete pune.
MONSTRUMA.

 

VIDEO SHOKUESE: Infermierja e rrah pacienten e moshuar dhe qeshin me të​


rrahje-1.png



Një video shokuese është publikuar në rrjetet sociale. Një e moshuar shihet se po goditet me shuplaka në fytyrë nga një infermiere.
Aktorja, Kaltrinë Zeneli ka publikuar në Facebook një video ku shihet një infermiere duke e goditur me shuplaka fytyrës një plak të moshuar.



Teksa ajo e godet, koleget e saja dëgjohen duke qeshur me këtë akt mizor.
Bëhet e ditur se e moshuara është nga një shtëpi private e pleqve në Pejë.

Postimi i plotë:
Do me thane spo di as se ka me ja nis e as cka me shkrujte ma perpara.
Qe cka ndodhe ne vendin tone edhe kto raste siduket jane krejtesisht normale per personat qe vec punojne aty edhe marrin rroge me u KUJDESE per keta persona e QE kujdesi qe po u bojka prej anes se tyre.
Si duket kjo qe ka nje dite normale edhe nje gja normale qe po ndodhka edhe qe njeri i gjalle spo u merrka me kete pune.
MONSTRUMA.

Me mire mos e jepje fare!
Sepse degradim nga shoqeria!
E nga personat qe lene prinderit aty!
 
Esht dicka normale sot ne rrozullin tokesor ceshtja esht qe jo te gjitha rastet e tilla te abuzimit behen publike disa si ky rast behen nje tjeter behet publik pas ca kohesh nje tjeter pas shum kohesh e nje tjeter nuk behet publik kurre ndoshta
Po kudo ndodhin abuzime te tilla ne azile spitale shkolla jetimore kudo qe ka grumbullim njerezish qe kan nevoje per ndihme
Ata qe supozohen se po i ndihmojn ato jan pikerisht ato qe po i abuzojne
 
Me mire mos e jepje fare!
Sepse degradim nga shoqeria!
E nga personat qe lene prinderit aty!
Po kshtu eshte kur kemi mundesi ti mbajm Prinderit ne shtepi e si mbajm.
Kishte femi Nena nuk ishte e vetme:

S'duhet te harrojme ce e shkreta ka sakrifikuar per ti rritur ata femi, t'cilet e lan nenen vetem.
 
Po kshtu eshte kur kemi mundesi ti mbajm Prinderit ne shtepi e si mbajm.
Kishte femi Nena nuk ishte e vetme:

S'duhet te harrojme ce e shkreta ka sakrifikuar per ti rritur ata femi, t'cilet e lan nenen vetem.
E te gjithe ishin mire dhe te rregulluar!
Dhe nje nene deshmori!
 
Pikerisht, por ku kan ardhur gjerat tani:
Nena te lihet e vetme ne azil pleqesh per arysen sepse Nusja e shtepis nuk ja do nenen ne shtepi eh Zot na fal per te gjitha gabimet qe bejm por kesaj i thone kur fundi merr fundin !
Ky eshte kiameti!
 
Kjo femer tani per tani esht femra me e shpifur ne bot, me e urryera!
Si ja ben zemra te gadas nje nen? ?
Uroj me shpirt te denohet ne menyren qe e meriton.
Video me tragjike qe kam pare!
 
Zoti i mallkoft ato qe cojne kundrejt nje te moshuare. Skam fjale sinqerisht . Nuk imagjinoj te braktis mamin tem apo vjehrren teme ne nje azil. Me vidjon e djeshme kam falenderu zotin qe jam kthy ne shqiperi per me nejt afer mamit tim
Falenderoj zotin qe jetova me prinderit e burrit pa i braktis deri diten qe nderruan jete ne duart e mia. Skamm fjalee nihem keq sinqerisht ??????????
 
Zoti i mallkoft ato qe cojne kundrejt nje te moshuare. Skam fjale sinqerisht . Nuk imagjinoj te braktis mamin tem apo vjehrren teme ne nje azil. Me vidjon e djeshme kam falenderu zotin qe jam kthy ne shqiperi per me nejt afer mamit tim
Falenderoj zotin qe jetova me prinderit e burrit pa i braktis deri diten qe nderruan jete ne duart e mia. Skamm fjalee nihem keq sinqerisht ??????????
Ta befte Zoti HALLALL Ty,
Por fatekeqesisht ka shum pak si puna jote tani qe duan te qendrojn afer vjehrrive e prinderve sepse po i kritikojne Pleqt Tmerr per zoten Tmerr k'jo bote :cry:
 
Kur nuk e mbajnë familjarët e vet, ça prisnit? Ta duan të tjerët?
Ajo që mua më ngjall më shumë neveri, janë këto shfaqjet mediokër që i bënë pasi e morën me vete. Për të mos folur për vipat( duke bërë share) për ca klikime.
 
Ta befte Zoti HALLALL Ty,
Por fatekeqesisht ka shum pak si puna jote tani qe duan te qendrojn afer vjehrrive e prinderve sepse po i kritikojne Pleqt Tmerr per zoten Tmerr k'jo bote :cry:
Te flm per urimin. Por mendoj se shpesh meshkujt jan fajtoret kryesor ne familje. Ashtu sic ka nusja prind ka dhe djali. Une kam 4 kunata dmth nuse vellezerisht po per ate allah me shume ma shikojne mamim ato se une qe jam e bija. Kam jetu 15 vite me vjeherr. Nuk mohoj qe ka pas raste qe jemi merzit me njera tjetren por gjithmone jam terhek e para ne cdo gje .se po rris dy cuna. Sdu me teper te me duan e te me respektojne vec aq sa pane te une.
 
Ne e shajme dhe e mallkojme ate vajzen, por ajo eshte "pasqyrim" i gjendjes se shoqerise Shqiptaro-Kosovare. Rasti nuk eshte i ndare nga ngjarjet e tjera qe ndodhin cdo dite. Keshtu sillet edhe Doktori, Polici, Nenpunesi publik etj, qe paçka se nuk te rrahin me shpulla, te "fusin" doren ne xhep per sherbime qe paguhen me taksat tona. Shoqeri e degraduar, e korruptuar dhe e pakulture!
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.