Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Vellezer e motra te te gjitha racave, qe jetoni ne Shqiperi.

Pse per dy tri vite sa ke kerku online ndihme, po tkishe punu sa duhet i kishe mbledh moti. Te kerkosh ndihme nga dikush publilisht eshte gjeja me e ulet dhe me e fundit qe duhet ta beje robi sot
Uuuuuu, si thote. Po une ne tre vjet vetem dy here kam kerkuar ndihme, dhe nuk me kane ndihmuar as njehere. Po kjo, ore. Si flet kshu.
 
Uuuuuu, si thote. Po une ne tre vjet vetem dy here kam kerkuar ndihme, dhe nuk me kane ndihmuar as njehere. Po kjo, ore. Si flet kshu.
E 100 here eshte lool
 
Une jam i rraces kineze dhe jetoj ne Shqiperi por kam nje problem, kam vetem Juane Kineze, a ben kjo llogaria qe ke vene ti per monedhen Kineze apo eshte vetem ne Euro?
 
Une jam i rraces kineze dhe jetoj ne Shqiperi por kam nje problem, kam vetem Juane Kineze, a ben kjo llogaria qe ke vene ti per monedhen Kineze apo eshte vetem ne Euro?
Marrim ne ca te kini, po hidhi, se i kembej dhe dal me futim...
 
Te shkundur fare
@No_Money ke noj lesh kshu lek ti ti hedhesh?
Ja te kontrolloj iher 🦧
no-money.jpg
 
Me duhen 500 euro per redaktim/perkthim ne italisht. Kam marre nje oferte ri-botimi nga nje shtepi botuese Italiane. Kujt i tepron ndonje evro, le ta hedhi ketu.
Alpha Bank, Athine : GR2001409850985002340029733
Hi Harrakat.
Suksese dhe njeher per librin,a e ke botuar ne gjuhen Shqipe??
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.