Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Vellezer e motra te te gjitha racave, qe jetoni ne Shqiperi.

Harrakati

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nën 29, 2020
Mesazhe
1,058
Me duhen 500 euro per redaktim/perkthim ne italisht. Kam marre nje oferte ri-botimi nga nje shtepi botuese Italiane. Kujt i tepron ndonje evro, le ta hedhi ketu.
Alpha Bank, Athine : GR2001409850985002340029733
 

Attachments

  • 1121f0eb47c4756701a5f27f49edfadd_0.jpeg
    1121f0eb47c4756701a5f27f49edfadd_0.jpeg
    893.1 KB · Shikuar: 7
Ene mu mduhen ca lek me ble i shpi me pishine… leket e ujit i kam vete ju litem beni te mundur te plotsoni leket e shpise :p
Hidhe nje evro tek llogaria e librit, se nuk te gjen gje. Zoti do ta shperblej.
 
Po sa vite u bene qe jam nforume, ngele tu kerku. Here 500 here nje mije
 
Po sa vite u bene qe jam nforume, ngele tu kerku. Here 500 here nje mije
Po ju prape nuk besoni? Une ju thirra njehere per asistence per ta botuar ne Greqi, dhe nuk besuat. Ja, u botua, po kerkoi shume kohe. Tani prape nuk besoni? Une nuk jam mashtrues, nuk di ta loz ate loje.
 
Po ju prape nuk besoni? Une ju thirra njehere per asistence per ta botuar ne Greqi, dhe nuk besuat. Ja, u botua, po kerkoi shume kohe. Tani prape nuk besoni? Une nuk jam mashtrues, nuk di ta loz ate loje.
Ku e ke gjet te kerkosh ndihme, kta nuk te japin nje gur me ça kryt jo me lek 🤭
Suksese gjithsesi.
 
Po ju prape nuk besoni? Une ju thirra njehere per asistence per ta botuar ne Greqi, dhe nuk besuat. Ja, u botua, po kerkoi shume kohe. Tani prape nuk besoni? Une nuk jam mashtrues, nuk di ta loz ate loje.
Nuk mendoj se genjen per botim a ku ta di, por besoj e mendoj se je dembel apo spunon sja ben hyzmetin sa duhet punes.
 
A nuk del gje nga keta jo. Jane te keputur fare. Nejse, Faleminderit.
Po ateher pse kerkon? A nuk punoni ju nje pyetje? Dhe qe thuaj kta jan te keputur fare,te kan kerkuar ndonjeher dhe ta kan per borxh? Sme pelqen kjo menyre keshtu
 
ka ra ekonomia skemi lol
kur te ike inflacioni po
 
Po ateher pse kerkon? A nuk punoni ju nje pyetje? Dhe qe thuaj kta jan te keputur fare,te kan kerkuar ndonjeher dhe ta kan per borxh? Sme pelqen kjo menyre keshtu
Te keputur jemi 😂
 
Derisa nuk genjen, pse nuk beson mo shpirt.
Pse per dy tri vite sa ke kerku online ndihme, po tkishe punu sa duhet i kishe mbledh moti. Te kerkosh ndihme nga dikush publilisht eshte gjeja me e ulet dhe me e fundit qe duhet ta beje robi sot
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.