Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Dhuro buzëqeshje 🤗

Me se pari faleminderit qe nk u keqkuptove dhe qe me citove ne kaq menyre paqesore. Kjo te shton deshiren te replikojme dhe te shprehim mendimet tona, qofte dhe ato nese jane kritikuese, ose jo te pelqyeshme per ne.






U bazova nga kjo fjali, gjithesesi me behet qejfi qe ti ja perkedhel egon njerezve qe i ke ne konsiderat :p



Shume e sakt.
E ndjej qe je tip i logjikshem, andaj morra dhe guximin te te kontra-replikoj ose te shkembej me ty disa rreshta komente. 🤎



Cdo permirsim ose kritik qe nk permban cenime duhet te jete e pranuar nga te gjithe ne. ☺️
Zgjedh të buzëqesh tek "pëkedhjelja egos" sepse
1 e shoh se e ke personale me Roncin dhe tentativ për ta kaluar tek un debatin.
2 Kush më njeh ka qesh shum 😂

Shëndet!
 
@EkzoTiiKee
M'pëlqen
Moskokçarja jote që reflekton te tjerët sa Zili aq edhe dashuri.
Qetësia jote edhe atëher kur ke thik pas shpine nga personat që i konsideroje të afërt .
Sensualiteti jot pikant.... Bishë moj
 
Zgjedh të buzëqesh tek "pëkedhjelja egos" sepse
1 e shoh se e ke personale me Roncin dhe tentativ për ta kaluar tek un debatin.
2 Kush më njeh ka qesh shum 😂

Shëndet!
Kush eshte Ronci?
Cilin debat?
Mendoja se bashkebisedojme..

Sa po mendoja se punon logjika, por shendet zhgenjimet jane per te gjallet 😜
 
Kush eshte Ronci?
Cilin debat?
Mendoja se bashkebisedojme..

Sa po mendoja se punon logjika, por shendet zhgenjimet jane per te gjallet 😜
Ajo thënia e Arbërit "ti kërkon të bëhem budalla po s'bëhem dot"
Pastaj fakti që jam dy hapa para duke i parapri qëllimit tënd e kuptoj se t'komplekson.
Dhe zhgënjyse ësht momenti kur t'ze sharra n baski e fillon me ofendime !
😂
 
Ajo thënia e Arbërit "ti kërkon të bëhem budalla po s'bëhem dot"
Pastaj fakti që jam dy hapa para duke i parapri qëllimit tënd e kuptoj se t'komplekson.
Dhe zhgënjyse ësht momenti kur t'ze sharra n baski e fillon me ofendime !
😂
Ku jane ofendimet?
Cilen sharr? Ku jane baskit!?

Na habise goce e dashur, sepse ste njoh as ty as Roncin qe e permende..thjesht bera nje citim.

Une e kam thjesht rri e pa te cituar, por te lutem shume mos merr si pushka jevgut, dhe mundohu te jesh vetvetja, e ke degjuar ate shprehjen: leri te tjeret t'i djegin duart mos u be ti mashe per ata/o. 😜

Tani e dashur zonjushe vazhdo me programin dhe mos kerko qime ne qull!


Tung tung zemer!
 
@Joni_1
Askush nuk është si ti
Askush nuk ka qen dikur si ti
As nuk do të jet dikush si ti.
Ji vetvetja !
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.