Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Dhuro buzëqeshje 🤗

Inna^

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Qer 29, 2021
Mesazhe
1,760
Teksa po mendoja titullin e temës pash se "dhuro buzëqeshje" është shoqatë bëmirsie.
Po, buzëqeshja ësht sadaka !

Asnjë dhuratë materiale nuk ka vlerën e kohës dhe buzëqeshjes që mund t'ja dhurosh një personi.

Në këtë botë plot sfida, intriga të dhurosh një buzëqeshje është dhurata më me vlerë qe mund ti bësh dikuj.
Prandaj haroni hatërmbetjet,inatet ,situatat në këtë temë.

✔️
Zgjidh një person (qoft edhe i fundit që ka komentuar në temë) dhe thuaji tre fjali që do ta bëj të buzëqesh !

-Tre komplimente
-Tre mirënjohje
-Tre gjëra pozitive
Fundja zgjidhni një barcolet ose situat komike qëllimi ësht një "ti dhurosh buzëqeshje"

Kurseni ironit,humorin e zi duam të lexojm vetëm pozitivitet !
 
Te dua shpirti im
Xhani im
Lumturia dhe pasqyrimi i shpirtit tim,qetesia ime.

Anonim ju lutem 🤭
 
Ma mirë me dhuru 1 puthje
 
😊
 
Tre komplimente.
Kullister:


1.I sjellshem
2.Maniak me shpirt poetik
3.Don Zhuan
-Tre mirënjohje
Mirenjohje:
1.Gjithe virtuali i shkon mbrapa.
2. Sukses te madh me milfet.
3. Magnet per psajkot.


-Tre gjëra pozitive
1. i artikuluar
2. shume i sjellshem
3. i Urt

Fundja zgjidhni një barcolet ose situat komike qëllimi ësht një "ti dhurosh buzëqeshje"
Pordht te medhaja grisin breket e reja! 😂

Kurseni ironit,humorin e zi duam të lexojm vetëm pozitivitet !
 
Kullister:


1.I sjellshem
2.Maniak me shpirt poetik
3.Don Zhuan

Mirenjohje:
1.Gjithe virtuali i shkon mbrapa.
2. Sukses te madh me milfet.
3. Magnet per psajkot.



1. i artikuluar
2. shume i sjellshem
3. i Urt


Pordht te medhaja grisin breket e reja! 😂
Kjo ishte per @MrCool, se ju tj mdolet pa sinjal :p
 
@centos
Mirkuptimi dhe mirsjellja që t karakterizon edhe atëher kur të meren për dobsi !
Durimi
🤗
 
😂😂😂😂
Uh sa qesha Ronc je rasti tipik që i bo skip përmbajtjes temës dhe komento n bazë titullit porrr ja arrite t rrëmbesh buzgjeshjen e shumices.
Hugs
Ja fute kot ti..sishte i pari ai qe i beri skip temes de :p, @Misterioz me fal por ste bej dot qejfin pa merita :p

Ku arriti ai te rrembeje buzqeshjen e shumices?! 🤔
Apo veten e fut ne "shumice".
Ato as qe e kane kuptuar temen.

Pervec meje qe te jam pergjigjur detajisht ;p

Pa keqkuptime 😛✌🏻
 
😂😂😂😂
Uh sa qesha Ronc je rasti tipik që i bo skip përmbajtjes temës dhe komento n bazë titullit porrr ja arrite t rrëmbesh buzgjeshjen e shumices.
Hugs
Shum flm e vlersoj mjafton qe buzeqeshe ti sa per 10 te tjera 😅😝🌹🌹💐
 
Ja fute kot ti..sishte i pari ai qe i beri skip temes de :p, @Misterioz me fal por ste bej dot qejfin pa merita :p

Ku arriti ai te rrembeje buzqeshjen e shumices?! 🤔
Apo veten e fut ne "shumice".
Ato as qe e kane kuptuar temen.

Pervec meje qe te jam pergjigjur detajisht ;p

Pa keqkuptime 😛✌🏻
Nuk thash se ishte i pari thjesht zgjedh te komentoj personat qe kam me shum kofidenc.
Dhe e dyta por më e rëndsishmja fakt që un nuk përfaqsoj shumicën por as ti thjesht ne e bëjm shumicën .Qesha për faktin se nuk ësht kuptuar si temë dhe po ti ishe mëse e saktë . :)
Ska vend keqkuptimi aty ku gjërrat fliten dhe sqarrohen.
Thelbi i temës është të përcillen emocione pozitive besoj kjo nuk arrihet duke përmisuar tjerët.
 
Nuk thash se ishte i pari thjesht zgjedh te komentoj personat qe kam me shum kofidenc.
Dhe e dyta por më e rëndsishmja fakt që un nuk përfaqsoj shumicën por as ti thjesht ne e bëjm shumicën .Qesha për faktin se nuk ësht kuptuar si temë dhe po ti ishe mëse e saktë . :)
Ska vend keqkuptimi aty ku gjërrat fliten dhe sqarrohen.
Thelbi i temës është të përcillen emocione pozitive besoj kjo nuk arrihet duke përmisuar tjerët.
Me se pari faleminderit qe nk u keqkuptove dhe qe me citove ne kaq menyre paqesore. Kjo te shton deshiren te replikojme dhe te shprehim mendimet tona, qofte dhe ato nese jane kritikuese, ose jo te pelqyeshme per ne.



Dhe e dyta por më e rëndsishmja fakt që un nuk përfaqsoj shumicën por as ti thjesht ne e bëjm shumicën .

porrr ja arrite t rrëmbesh buzgjeshjen e shumices.
U bazova nga kjo fjali, gjithesesi me behet qejfi qe ti ja perkedhel egon njerezve qe i ke ne konsiderat :p


Ska vend keqkuptimi aty ku gjërrat fliten dhe sqarrohen
Shume e sakt.
E ndjej qe je tip i logjikshem, andaj morra dhe guximin te te kontra-replikoj ose te shkembej me ty disa rreshta komente. 🤎


Thelbi i temës është të përcillen emocione pozitive besoj kjo nuk arrihet duke përmisuar tjerët.
Cdo permirsim ose kritik qe nk permban cenime duhet te jete e pranuar nga te gjithe ne. ☺️
 
😁😁😁😁😁😁😁😁😁
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.