Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Vit me ngjarje madhore, me para dhe sukses. Si do jetë 2020 për shenjën e Bricjapit

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 24, 2018
Mesazhe
3,981
Astrologët parashikojnë në Horoskop se personat që i përkasin Bricjapit, do të kenë një 2020 me ngjarje madhore.

Parashikohet një vit i suksesshëm dhe rritje pasurie.

Për më shumë detaje lexo më poshtë:

Bricjapi

Shenja juaj sigurisht që do të jetë protagonistja e ngjarjeve madhore përgjatë vitit 2020.

Nga pikëpamja profesionale nuk ka ndonjë qëllim që nuk mund të arrihet nga ju.

Ju jeni këmbëngulës dhe tregoni vendosmëri të madhe në gjithçka që bëni. Saturni dhe Plutoni në shenjën tuaj sjellin ambicie të mëdha dhe Jupiteri garanton rritjen, prosperitetin dhe pasurinë.

Do të ketë kaq shumë mundësi për të shfrytëzuar për të rritur popullaritetin tuaj dhe për të bërë përparim të madh. Yjet do ju udhëzojnë drejt suksesit.

The post Vit me ngjarje madhore, me para dhe sukses. Si do jetë 2020 për shenjën e Bricjapit appeared first on 360 Grade.
 
Nuk besoj te kto por meqe jom bricjap 3 janar ditlindja nji dite me shumakerin. Nuk dorezohemi edhe kurr nuk shesim miqte tone. Flas duke u nis nga vetja. Kush paragjykon ti maj per vete se kena dhon prova. ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.