Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Veshjet më të shtrenjta që të famshmit kanë veshur ndonjëherë, çmime marramendëse

Lina

NeTeDy.com ?
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Tet 30, 2020
Mesazhe
45,731

Veshjet më të shtrenjta që të famshmit kanë veshur ndonjëherë, çmime marramendëse​


b.jpg



Veshjet e bëra me porosi janë përgatitur për të famshmit disa muaj përpara ditës së madhe. Puna e hollësishme e stilistëve çon në kosto të tepruara për këto fustane të krijuara për eventet e veçanta të yjeve.

Sidoqoftë, askush nga të famshmit nuk paguan për këto fustane, por ata në fakt paguhen për t’i veshur ato në vend. Sekreti prapa kësaj është shumë i thjeshtë: personalitetet e medias veprojnë si ambasadorë të markave dhe ndihmojnë për të rritur ndërgjegjësimin e markës.
Kjo punë e vështirë dhe promovim padyshim që ju jep shpagim, dhe disa nga fustanet bëhen aq të popullarizuara saqë më vonë dalin në ankand për një çmim që është edhe më i lartë se origjinali.
Bright Side sjell veshjet më ikonike të veshura ndonjëherë nga të famshëm dhe ka zbuluar vlerën e tyre.



Marilyn-Monroe.jpgJennifer-Lawrence.jpg
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.