Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Trendi më i ri, unaza me GPS për të përcjellë partnerin në çdo moment

Mignonne

S.E.N.T.??
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Gush 8, 2020
Mesazhe
51,913
26091481-A788-48C6-BC81-385D34E2A99C.pngEdhe pse për shumë përdorues unaza martesore me GPS mund të jenë alternativa ideale, për shumë të tjerë mund të jetë një tregues i sjelljes posesive dhe kontrolluese në martesë. Këto unaza inovative thuhet se e kanë origjinën në Brazil, duke u prodhuar nga një kompani e quajtur “Boyfriend Tracker”.

Ato shpesh funksionojnë ose sinkronizohen përmes një çipi të quajtur ‘aleanca’, ku çiftet sinkronizojnë unazat e tyre me njëri-tjetrin përmes një kodi që u lejon atyre të njohin vendndodhjet e tyre.

Gjithashtu, këto unaza kanë sensorë të aftë për të zbuluar kur njerëzit ndalojnë përdorimin e unazës. Në këtë mënyrë, mund të regjistrohet koha, momenti dhe vendi në të cilin aksesori i përmendur ndaloi së përdoruri.

Për sa i përket çmimit të këtyre unazave, ato mund të merren nga 350 dollarë e lart. Po kështu, gurët që janë të ngulitur do t’u japin atyre një vlerë më të madhe ose më të vogël.

Burimi. Lajmi.net
 
Po na qe spo mbajna Unaza çka behet puna
 
Duhet te ket ndonje menyre per tja hedhur paq si psh tja heqesh cipin ose ta lesh shtepi ???
 
Duhet te ket ndonje menyre per tja hedhur paq si psh tja heqesh cipin ose ta lesh shtepi ???
Keto jane unaza per gay ose per pederastet e pa deklaruar, po
arriti robi me vu gps per tu kontrollu, pirdhi mu ne liri, me keq se burgu dmth ?
Ca nuk shpikin idjotet.
 
Keto jane unaza per gay ose per pederastet e pa deklaruar, po
arriti robi me vu gps per tu kontrollu, pirdhi mu ne liri, me keq se burgu dmth ?
Ca nuk shpikin idjotet.
Po ta vuri kusht gruja pastaj te thot po spranove te lash ????
 
Budallalliqe po arriti deri tek GPS nuk quhet me mardhenie normale, behet toksike, mbytese.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.