Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Tifozët e Romës rebelohen kundër legjendës së Juventusit: Mos eja këtu, je i vjetër dhe i konsumuar

Viola

.
Princeshë
Regjistruar më
Tet 27, 2020
Mesazhe
86
Leonardo Bonucci nuk i ka dalë mirë transferimi në Gjermani dhe nuk është as në planin e dytë të trajnerit kroat Nenad Bjelica.

Leonardo Bonucci pati kulmin e karrierës te Juventusi dhe pasi i skadoi kontrata, vendosi të shkojë në Gjermani dhe të provojë fatin atje. Megjithatë, ai nuk ia doli mirë atje dhe është ulur në stol për gjashtë muajt e fundit, përcjell lajmi.net.

Duke qenë se Gjermania nuk i pëlqente shumë, gjithnjë e më shumë po përflitet sesi Bonucci do të rikthehet në Itali. Më i interesuari për të sjellë mbrojtësin legjendar është Roma, por jo tifozët e saj.

Bonucci ka postuar një foto Krishtlindjesh në profilin e tij në Instagram dhe fansat e Romës e kanë mbushur me komente negative.

“Mos guxoni të vini te Roma”, “Ai është një lojtar i pensionuar që mishëroi shpirtin e Juventusit për të fituar me çdo kusht, qoftë edhe duke mashtruar”, “I vjetër, i përdorur dhe gjithmonë i thyer”, janë vetëm disa nga komentet drejtuar Bonuccit./Lajmi.net/


Shkruar nga: Amir Rama
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.