Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

"Ti nuk din me dasht"?

SouLKinG

Një..jetë?nuk mjafton për të të dashur ty?!!
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dhj 14, 2020
Mesazhe
609
Nëse dëshiron
mësom sërish të të dashuroj
me puthjet e tua pa bër zë
me heshtjen tënde të ftoht
mundohu të më ngrohësh
mbase nuk shihemi më!!

Ndonjëher kur të më duash
ndonjëher kur të më kujtosh
mos hajde për puthje dhe flirte
Por shko mëso të dashurosh
.. ?
 

Attachments

  • 2022-05-05-193034753.mp4
    12.2 MB
Nëse dëshiron
mësom sërish të të dashuroj
me puthjet e tua pa bër zë
me heshtjen tënde të ftoht
mundohu të më ngrohësh
mbase nuk shihemi më!!

Ndonjëher kur të më duash
ndonjëher kur të më kujtosh
mos hajde për puthje dhe flirte
Por shko mëso të dashurosh
.. ?
Hi @Palaçoja kete here te stonon krijimi(apo sje ti autori?),brenda ne te ka nje revoltim,dashuri,nje kerkes dhe nje perxiellje me terezi ne fund.
Pse kaq ndjenja te perziera?
 
Hi @Palaçoja kete here te stonon krijimi(apo sje ti autori?),brenda ne te ka nje revoltim,dashuri,nje kerkes dhe nje perxiellje me terezi ne fund.
Pse kaq ndjenja te perziera?
Autori un jam si përher!!
Mundohem të krijoj diçka të djerr..
Mbase diçka e kthyer në vrer..
Por në të shkruar ësht okej ?
To be continued...
 
Autori un jam si përher!!
Mundohem të krijoj diçka të djerr..
Mbase diçka e kthyer në vrer..
Por në të shkruar ësht okej ?
To be continued...
Djerr?
 
Ndjer besoj do te thote???
Boh..


Ti nuk di mem dasht..
Edhe kur kërkon të pajtohemi, nuk di..
Edhe kur dashuron, nuk di..
Edhe kur grindemi, nuk di..
Lëndon me vetëdije, largohesh me vetëdije, vjen në momentet kur unë sapo të kam harruar...
Ti më shumë më vret se sa më do..
Jo, ti nuk di mem dashtë..
 
Autori un jam si përher!!
Mundohem të krijoj diçka të djerr..
Mbase diçka e kthyer në vrer..
Por në të shkruar ësht okej ?
To be continued...
Thua ti eshte ok ne te shkruar,un mendoj se do pak me shume rregull ne formulim ose ndoshta jan ndjenjat e tua te çrregullta ?
Po te pres te shikoj vazhdimin ?
 
Thua ti eshte ok ne te shkruar,un mendoj se do pak me shume rregull ne formulim ose ndoshta jan ndjenjat e tua te çrregullta ?
Po te pres te shikoj vazhdimin ?
Ku e njeh ndjenjat e mia ti???‍♂️
 
Gadurrët
 
Boh..


Ti nuk di mem dasht..
Edhe kur kërkon të pajtohemi, nuk di..
Edhe kur dashuron, nuk di..
Edhe kur grindemi, nuk di..
Lëndon me vetëdije, largohesh me vetëdije, vjen në momentet kur unë sapo të kam harruar...
Ti më shumë më vret se sa më do..
Jo, ti nuk di mem dashtë..
Ti nuk di te ndjesh edhe kur e prek lekuren time ne sketerrin e nates, me erresiren veç me mbulon....
Edhe kur buzet ulerasin me deshperimin e dhimbjes shkronjat e tua,ti serisht nuk di te ndjesh,veç ne heshtje me veshtron..
Edhe kur vrapoj drejt teje, ti serisht hapin ma ndal duke bere hapa mbrapa dhe pohuar me heshtjen se ti nuk mund te ndjesh...
Ti nuk di te ndjesh,edhe kur bota ime shembet perpara teje,ti veshtron me ftohtesin e akullit aty ku rrezatimi i djellit te mungon.....ti nuk di te ndjesh...ti nuk mund te ndjesh...
 
Ti nuk di te ndjesh edhe kur e prek lekuren time ne sketerrin e nates, me erresiren veç me mbulon....
Edhe kur buzet ulerasin me deshperimin e dhimbjes shkronjat e tua,ti serisht nuk di te ndjesh,veç ne heshtje me veshtron..
Edhe kur vrapoj drejt teje, ti serisht hapin ma ndal duke bere hapa mbrapa dhe pohuar me heshtjen se ti nuk mund te ndjesh...
Ti nuk di te ndjesh,edhe kur bota ime shembet perpara teje,ti veshtron me ftohtesin e akullit aty ku rrezatimi i djellit te mungon.....ti nuk di te ndjesh...ti nuk mund te ndjesh...
Ti nuk din me dasht se ashu je i gatuar
Ti jo se nuk do por thjesht nuk di..
Ti je mësuar me arrogancën tënde, ashpërsinë, egërsinë e botës që të rrethon dhe kujton se fajin ta kam unë..
Ti nuk din mem dasht, se po të dije, do ishim duke qeshur tani, nuk do flisja me një vajzë mignone?
Ti je një palaço!
 
Ti nuk di te ndjesh edhe kur e prek lekuren time ne sketerrin e nates, me erresiren veç me mbulon....
Edhe kur buzet ulerasin me deshperimin e dhimbjes shkronjat e tua,ti serisht nuk di te ndjesh,veç ne heshtje me veshtron..
Edhe kur vrapoj drejt teje, ti serisht hapin ma ndal duke bere hapa mbrapa dhe pohuar me heshtjen se ti nuk mund te ndjesh...
Ti nuk di te ndjesh,edhe kur bota ime shembet perpara teje,ti veshtron me ftohtesin e akullit aty ku rrezatimi i djellit te mungon.....ti nuk di te ndjesh...ti nuk mund te ndjesh...
Ah ju thafte:p
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.