Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Thënia e ditës

Jam ne nje faze te jetes time ku nuk kam nevoje ti bej pershtypje askujt!
Nese me pelqen eshte Nje nder, nese nuk me pelqen jane Dy!
 
"I miri mund të vdes por e mira e tij nuk do të vdes kurrë. I ligu mund të triumfojë por e keqja e tij nuk do të triumfojë kurrë".
Abas Muhamed el-Akkad
 
E preferoj ujkun pasi nuk shtiret
Ti e di qe ne fillim qe ai do te te haje.....
 
"Frika nga deshtimi eshte arma qe vret cdo perpjekje drejt suksesit ende pa lindur
(Mustafa Mahmud)
 
Jeta eshte e bukur kur dashuria nuk te kalbet ne shpirt,por e dhuron aty ku do shpirti.
 
"Ne vend qe ta mallkosh erresiren, mundohu qe ta rregullosh driten"
(Muhammed El-Arifi)

136045247_752071088738841_1859918762394912674_n.jpg
 
Ata qe mbajne pranveren ne shpirt jane gjithmonë njerez te bukur IMG_20230105_145108.jpg?
 
Nuk ka mësim pa dhimbjet e vuajtjes së përvojave jetësore...
FB_IMG_1672929085561.jpg
 
"Pritja është pengesa më e madhe për jetën. Në pritje të së nesërmes, ne humbim të sotmen..!"
 
Jeto si do, por dhe tjeret lerini rehat te jetojne si duan.
 
Para se ti drejtosh gishtin dikut gujdesu që ai gisht të jet i pastër ndryshe drejtoe nga vetja
 
Mos premtoni gjëra që nuk mund t'i bëni, sepse disa zemra ndërtojnë jetë bazuar në premtimet tuaja.

321821492_733167478154232_8464297441929065733_n.jpg
 
Personi që provon t'i mbajë të gjithë të lumtur, shpesh perfundon të ndihet më i vetmuari nga të gjithë…!
 
"Kisha dashur të luftojmë përmes mendjeve tona, por me sa po shoh ju qenkeni pa armë zotëri..."
 
"T’i kesh frikën dashurisë do të thotë t’i keshë frikën jetës, dhe ata që i frigohen jetës janë tre herë të vdekur."
Bertrand Russell
 
"Ai që pranon këshilla, është më i madh se ai që jep, sepse, sa lehtë është të japësh këshilla, aq rëndë është t’i pranosh."
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.