Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Të kujtova këtë moment......

ti je @Dielli ne jeten time ??
View attachment 135949
e jo vetem kte moment ???

Je shum shum e embel. Je nje ne gjithesi o ? e :in:in:in:in

lonely-man-n-the-middle-of-a-heart-shaped-void-surrounded-by-people-picture-id1075795008
 
Je shum shum e embel. Je nje ne gjithesi o ? e :in:in:in:in

lonely-man-n-the-middle-of-a-heart-shaped-void-surrounded-by-people-picture-id1075795008
Po jam e embêl @Dielli im per sa kohe me sheh si gjithesi ?
Ama Nese do doje te shijoje ndonje shtojzovalle tjeter apo te provoje nje tjeter qyp me mjalte 5EE48B38-B788-4212-9DB1-9149F5B34250.jpeg
Dije se do te lija te lir vetem ti te ndjehesh mire ??♥️
 
...e kujtova një anëtare të forumit që s'është këtu...NeVertiti, të fala asaj kushdo që ka muhabet me të... ☺️
 
Po te te sygjeroja edhe un ty qe mind te ndihesh e lire per ndonje koshere me nje greth brenda, si do te regoje ti ? ? ? ? im ? si do ndiheshe?

kiss-lovers-5809714-443-599.jpg
Per sa kohe un kam perkushtimin tend , ngrohtesine tende , syte e mi jan vetem per ty e shpirti im ndjen vetem per @diellin tim ♥️?
B41A7998-8646-42B8-AA5E-266B5EBE21F9.gif
 
...e kujtova një anëtare të forumit që s'është këtu...NeVertiti, të fala asaj kushdo që ka muhabet me të... ☺️
Kam un kontakt vellai im e ja coj un te falat e tua qe sonte .:)
 
  • Përqafime
Reactions: A2.
Te kujtova kte moment e cdo moment e cdo premtim pavaresisht se more drejtim tjeter………Ndoshta jo vendimin e duhur sidoqoft per mua je i njejti .
 
Po une sepse dua qe ti te jesh e lire dhe pa asnje mendm qe te te ndrydhe shpirtin e thashe por ate qe un kam e kam te pa ndare e te vazhdueshme o ? ? ? ? ❤️ ❤️ ❤️ ❤️
Te kujtohet si u afruan shpirtat tane ?
un isha shpirt i transformuar ne akullnaje dhe ti rrezatoje me ngrohtesine tende .
un isha e tille sepse kam marr shume premtime boshe qe ma zbrazen shpirtin qofshin ato dashurie apo te nje forme tjeter. Edhe ti me premtove se do e shkrije akullnajen tek un e nuk do me leshoje me kurre .
Kshu un u bera ? i ☀️ Tim ?
Pra deri ne momentin qe do frymojme per njeri tjetrin ska rendesi se sa zgjat…..derisa ka sinqeritet ti do jesh gjithesia ime ?♥️?

CD87C9CF-7F5A-4F26-BCD6-D541081EE6D2.jpeg
 
lexova kte teme dhe kot po shkruaj ........... meqe u kujtun ca

@ArMaGGeDoN mu kujtu ajo kafja e vjetshme e 3 janarit sa kishte gdhi....
@Bluetooth mu kujtove ti more kungull qe ta nise me video ne whatsup parmbreme ku isha

@Rrelse mu kujtove ti sepse ti je nji ngate paktat femra ne jeten time qe si kam ofruar dashuri te sinqerte si moter

@Annabella mu kujtove dhe ti palaco ate kafen te lagjja jote

@Yassemina mje k ujtu dhe ti femra e pare djhe e vetme qe kam ndi ne internet
aq shume te kam ndi sa zemra perpjete me rrinte :)

te tjeret se di ka plot po se di caemrash kane ne forum
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.