Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Si Mendoni Tja Dergoj A Jo ???

POLICI

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Qer 27, 2021
Mesazhe
208
Sot isha pak me ndryshe, por te betohem
Se kam shum kohe te gjata pa gjume.
Ti je arsyeja por nuk te them dot se je shkaku.
Ndoshta gabova por vet nuk doja qe te te kisha ne mendjr kaq gjate dhe te te mendoja kaq shume, e oer dite e dite te tera nuk me pelqen kjo situate. Por nga ana tjeter as nuk do doja te te telefonoja apo te bezdisja.
ti nuk e ke iden sa mesazhe kam bere por kurr zdoja te ti nisja edhe pse deshiren e kam qe perseri te flisnim qoft dhe te takoja por gjithmon i them vetes “ Joooooo “ Nuk ke te drejten ta bezdisesh, Por bukuroshe une vertet nuk po mundem dhe me fal nese ky mesazh vjen ne telefonin tend, une nuk dua nje pergjigje thjesht doja te te thoja se
ME MUNGON…..
 
Sot isha pak me ndryshe, por te betohem
Se kam shum kohe te gjata pa gjume.
Ti je arsyeja por nuk te them dot se je shkaku.
Ndoshta gabova por vet nuk doja qe te te kisha ne mendjr kaq gjate dhe te te mendoja kaq shume, e oer dite e dite te tera nuk me pelqen kjo situate. Por nga ana tjeter as nuk do doja te te telefonoja apo te bezdisja.
ti nuk e ke iden sa mesazhe kam bere por kurr zdoja te ti nisja edhe pse deshiren e kam qe perseri te flisnim qoft dhe te takoja por gjithmon i them vetes “ Joooooo “ Nuk ke te drejten ta bezdisesh, Por bukuroshe une vertet nuk po mundem dhe me fal nese ky mesazh vjen ne telefonin tend, une nuk dua nje pergjigje thjesht doja te te thoja se
ME MUNGON…..
Ncuq per mendimin tim do ta ler seen ?
 
Vuajtje e embel dashnia. Po te ra llotaria, atehere fitove. Po ste ra rri prit dhe filozo.
 
Sot isha pak me ndryshe, por te betohem
Se kam shum kohe te gjata pa gjume.
Ti je arsyeja por nuk te them dot se je shkaku.
Ndoshta gabova por vet nuk doja qe te te kisha ne mendjr kaq gjate dhe te te mendoja kaq shume, e oer dite e dite te tera nuk me pelqen kjo situate. Por nga ana tjeter as nuk do doja te te telefonoja apo te bezdisja.
ti nuk e ke iden sa mesazhe kam bere por kurr zdoja te ti nisja edhe pse deshiren e kam qe perseri te flisnim qoft dhe te takoja por gjithmon i them vetes “ Joooooo “ Nuk ke te drejten ta bezdisesh, Por bukuroshe une vertet nuk po mundem dhe me fal nese ky mesazh vjen ne telefonin tend, une nuk dua nje pergjigje thjesht doja te te thoja se
ME MUNGON…..
Dergoja mor ?
Dhe nese ta le seen ajo do humbasi jo ti qe e ke kaq xhan.
 
Sot isha pak me ndryshe, por te betohem
Se kam shum kohe te gjata pa gjume.
Ti je arsyeja por nuk te them dot se je shkaku.
Ndoshta gabova por vet nuk doja qe te te kisha ne mendjr kaq gjate dhe te te mendoja kaq shume, e oer dite e dite te tera nuk me pelqen kjo situate. Por nga ana tjeter as nuk do doja te te telefonoja apo te bezdisja.
ti nuk e ke iden sa mesazhe kam bere por kurr zdoja te ti nisja edhe pse deshiren e kam qe perseri te flisnim qoft dhe te takoja por gjithmon i them vetes “ Joooooo “ Nuk ke te drejten ta bezdisesh, Por bukuroshe une vertet nuk po mundem dhe me fal nese ky mesazh vjen ne telefonin tend, une nuk dua nje pergjigje thjesht doja te te thoja se
ME MUNGON…..
@Inna^ Hape ate …. Telefon
 
@POLICI
Ti e din se ja mësuar me kto. Gjithmon merr kohën e nevojshme për ta menduar rimenduar !
Kam faj un që s'mund të shfaq indiferencën te Ti apo se nuk më pëlqen të flas thjesh në heshtje të veproj.(sado që mund të dhemb )
 
@POLICI
Ti e din se ja mësuar me kto. Gjithmon merr kohën e nevojshme për ta menduar rimenduar !
Kam faj un që s'mund të shfaq indiferencën te Ti apo se nuk më pëlqen të flas thjesh në heshtje të veproj.(sado që mund të dhemb )
Sa do doja mos isha polic ?
 
Të duash nuk dtth të përvetsosh por të vlersosh!
Dashuria nuk të lëndon kurrë, nëse të lëndon nuk është dashuri , ajo nuk është e ashpër, lënduese apo hidhëruese. Ajo është ndjenjë qetësie, të fal paqe, besim dhe shpresë. Të lejon të mbushësh thellë me frymë pa patur frikë se do të dalin lot.
Lexo dhe analizo a ësht vërtet një dashuri ajo që ndjen Ti !

Ps.si mendoni tja dërgoj ?
 
Të duash nuk dtth të përvetsosh por të vlersosh!
Dashuria nuk të lëndon kurrë, nëse të lëndon nuk është dashuri , ajo nuk është e ashpër, lënduese apo hidhëruese. Ajo është ndjenjë qetësie, të fal paqe, besim dhe shpresë. Të lejon të mbushësh thellë me frymë pa patur frikë se do të dalin lot.
Lexo dhe analizo a ësht vërtet një dashuri ajo që ndjen Ti !

Ps.si mendoni tja dërgoj ?
Hemmmm sa bukur fliske por heshtja ndonjeher duhet te shuhet. Prandaj heshtja ska vler ne disa raste ku ti mundesh ta kuptosh me mir dhe pse ndoshta une isha i qart dhe ti perseri rrije ne heshtje.
Une thjesht e dergova
Tani te mbetet ty ta analizosh……. Heshtjen …… Indiferizmin….. Hapsiren …… mendimet.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.