Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Si do të donit ta ëndërronit antarin/en sipër?

Çomi

V.I.P😜
Nt2 V.I.P
Regjistruar më
Jan 24, 2020
Mesazhe
19,377
Skam bo noi her nga kto anonimet e thash me e provu dhe une nje here??‍♂️??‍♂️?
Krejt shohim endrra! Dikush me majmuna,? e dikush me pricesha.?? Ndonjehere vesh,?e ndonjehere zhvesh.? Ka raste tu ja plas nshpull,☹ dhe ka raste tu u kap prej flokesh?.......Ëndrra vazhdon..... ????

Ja disa prej mundësive dhe alternativave të ëndërrimtarëve të forumit???

  1. Duke ja plas nshpull me ja qit syt xixa?
  2. Duke ja shkul floket me ja dhon ndore?
  3. Duke dal shetitje buz detit?
  4. Duke e ngarku me drru si gamor?
  5. Duke e puth nfaqe?
  6. Duke e tradhtu me antarin nje kat me lart?
  7. Duke ngren nje darke romantike?
  8. Duke Shku me pushime?
  9. Duke i bo masazh?
  10. Duke i dhuru lule?
Kaq per sot kalamoja bofshit qef????

Kujdes! Nese keni ëndrra dhe imagjinata te shfrenume shprehini por une nuk mbaj pergjegjsi???
 
Last edited:
4
 
Lakuriq
 
3
 
8
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.