Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Shpenzoi 14 mijë euro për t'u bërë qen - Ecën me zinxhir dhe ha nga një tas për të qenë një "kafshë e duhur"

Lina

NeTeDy.com ?
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Tet 30, 2020
Mesazhe
45,731

Shpenzoi 14 mijë euro për t'u bërë qen - Ecën me zinxhir dhe ha nga një tas për të qenë një "kafshë e duhur"​

"Që nga fëmijëria, kam pasur këtë fantazi të pazakontë për t'u bërë një kafshë"​

Ai shpenzoi 14.000 euro për t'u bërë qen –  Ecën me zinxhir dhe ha nga një tas për të qenë një kafshë e duhur


Një burrë nga Japonia tani ka fituar një përditshmëri të pazakontë, pasi ka dhënë 14 mijë euro për të blerë një veshje të veçantë , në mënyrë që të shndërrohet në një qen dhe të jetojë si miku më i mirë i njeriut.

Japonez Toco , i cili nuk e ka zbuluar identitetin e tij të vërtetë , mban një kanal në YouTube dhe poston video në të cilat është i veshur si qen, duke ecur me të katër këmbët , duke shëtitur me zinxhir dhe duke ngrënë ushqim të rremë për qen nga një tas .

Siç raportohet nga mirror.co.uk , ai tha se " që nga fëmijëria, kam pasur këtë fantazi të pazakontë për t'u bërë kafshë. Pyes veten nëse ishte një dëshirë për t'u transformuar .'

Kështu ai bëri një porosi të veçantë nga një kompani japoneze e specializuar në prodhimin e kostumeve për filma dhe mori pamjen e qenit brenda 40 ditëve.

Megjithatë, ai nuk ua ka treguar këtë fakt të gjithë miqve të tij , pasi mendon se ata do të mendojnë se ai është i çuditshëm, sepse ai preferon të jetë një qen në vend të një njeriu. “ Rrallë ua tregoj miqve të mi sepse kam frikë se do të mendojnë se jam i çuditshëm. Miqtë dhe familja ime u duk shumë i befasuar kur morën vesh që u bëra kafshë ”, tha ai në mënyrë karakteristike.

Për këtë arsye, disa nga personat që i kanë parë videot e tij kanë mbështetur zgjedhjen e tij dhe kanë theksuar se nuk duhet të turpërohet, pasi ndihet rehat me këtë paraqitje. Madje, ata i kërkuan që ta ndajë lajmin me të tjerë.

"Ti je i mrekullueshëm" dhe " mos u shqetëso se si të shohin njerëzit!" Ju jeni thjesht një djalë me një hobi të çuditshëm. Nuk ka asgjë të keqe me këtë! “, janë disa komente karakteristike.
 
O perendi ca jan kto qe lexojme, fundi botes perzotin
 
Ore ka pas qen dikur ndurres njo i qe e qunin gim lepri e tgjith e dinin qe ishte i met me kartel e sju "rrunte" askujt per te..
Tani si pjna gim leprit po ahofim perdit e me shjm, po spo kuptoj pse na serviren per ti lexu dhe lexojm dicka qe Zoti e ka lon me shenj!
Mos i shkoni mrapa!!!!
Ktu se kuptoj?!
Mos i dukena forumit sikir jena me peapambetje te thell mendore qe na i servir?
 
O budallen e nanes qe plum nball
 
Kto njerz jan te sëmurë kam çrregullime mendore ,nuk duhet gjykuar sepse një mendje shëndosh nuk kërkon të bëhet qen
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.