Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Sa krenare jeni ju për punën që bëni?

Zeus

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Maj 16, 2021
Mesazhe
4,316
Lexova këtë koment të kësaj goce për punën e sajë agrare.
"Nuk më vjen turp të punoj në fshat, jam shumë krenare për punën time edhe nëse është shumë e rëndë"
FB_IMG_1635059981349.jpg
Tema e puntorëve pa komplekse dhe krenare për atë bëjnë.
Bashkangjis edhe këtë foto tjetër
IMG_20211024_092927.jpg

Sa krenare jeni ju për punën që bëni?

A do pranonit të bëni punë të rënda në agrikulturë, o sektore të tjera ?
 
Me pelqen puna qe bej tani per shume arsye .....por me shume adhuroja punen ne profesionin tim ne ciklin e ulet ...adhuroja femite ishin gezim jete
 
Vet puna qe ben e punon je dhe duhesh te ndjehesh krenare qe je e zonja e vetvetes un jam tejmase krenare me punen time .
 
E c’fare lidhjeje ka me krenarine kjo puna e fshatit ( agrikultures) ??
 
Asnjë punë nuk është e lehtë dhe cilado prej tyre ka mundimin e vet.
Jam krenare sepse jo të gjithë kanë durimin dhe mirësjelljen dhe dëshirën të bëjn mirë punën që bëjn.Mua nuk më mungon kjo gjë.
Kështu që ja dal më së miri.
Ah edhe punë fshati kam bër plotë.në fshat u linda dhe u rrita.
Turp është të parazitosh e të presësh të të ushjenë të tjerët por jo puna.
Nuk ka turp për asnjë lloj pune.
Puna është nder.
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.