Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Sa i rendesishem eshte opinioni per ju...?

Lina

NeTeDy.com ?
Kontributor
Regjistruar më
Tet 30, 2020
Mesazhe
45,785

Sa i rendesishem eshte opinioni per ju...?​



Opinioni....shpesh kjo fjale eshte ajo qe te kujton plakat e lagjes qe cucurisin kur kalon para tyre....fjalet e te tjereve per ty qofte negative apo pozitive ...shpesh mundohemi qe me veprimet qe kryejme apo menyren sesi e jetojme jeten perpiqemi te jemi te pelqyeshem dhe per te tjeret e ata qe na njohin e jetojne afer nesh...

* Sa i rendesishem eshte ky mendim i te tjereve per ju?......

Te them te drejten une kam luftuar gjithmonë qe mos t'a vras fare ma fare trurin se çfarë thone te tjeret per mua ....


IMG_1668977806064.png
 
0% interes per cka mendojn.
Un nuk kam opinion per ta dhe pres te njejten gje nga te gjithe.
 
Unë e jetoj jetën time ,për vete dhe familjen time dhe jo për të tjerët ,dikur e vrisja mëndjen pse tha kshtu pse e tha ashtu,por u bën vite që e kam stakuar ktë gjë dhe kam gjet qetsi në shpirt dhe trurin tim ,njerzit atë punë kanë ,sja u mbyll dot gojën ,që kshtu them me vete,bjeri se i bje bukur gajdes?
 
Gjer aty sa kur dal e shkoj gjer tek puna me pershendesin me shume respekt.
Me flasin me shume vleresim dhe me degjojne me shume vemendje.
Sepse mbi gjithcka tjeter opinioni eshte nje copez mbrojtje kur zemra na shtyn ne udhekryqe!
Besoj Unë.
Dhe pse kjo bote eshte shume e padrejte, lajkatare dhe interes, qe kur "te pasurit sot quhen se kerkojne lumturine"
"Dhe te varferit se bredhin"
Por une veproj ne ate menyre qe kur te shoh kedo mos ti ul syte!
 
Aq sa eshte e rendesishme goja nga e cila dalin fjalet!
 
Për ju që thatë nuk më intereso , na knaqët. Mos bëni kot. Një fjalë ju kam.thënë virtualisht dhe më jeni hedh në fyt ??

Tani, unë i them vetes që : mos pesho fjalët që thonë por personat që.e thanë..
Dhe ka raste më kanë vrarë opinionet. Të pavërtetat rëndojnë dhe lëndojnë. Unë jam mrz e nga fjalët që kam lexuar këtu. ( dikur)....sado moskokëçarëse jam.është natyra ime e ndjeshme që e vret .
 
Ora me rrin 12 gjithmone ... se me ato qe degjojme e lexojme se cfare thone e çfare shpifin e inatin e kunjat do kishim pire bar miu ... keshtu as ma ndjen per askend .... secili te shohin lekuren e vet
 
Për ju që thatë nuk më intereso , na knaqët. Mos bëni kot. Një fjalë ju kam.thënë virtualisht dhe më jeni hedh në fyt ??

Tani, unë i them vetes që : mos pesho fjalët që thonë por personat që.e thanë..
Dhe ka raste më kanë vrarë opinionet. Të pavërtetat rëndojnë dhe lëndojnë. Unë jam mrz e nga fjalët që kam lexuar këtu. ( dikur)....sado moskokëçarëse jam.është natyra ime e ndjeshme që e vret .
Big Like!
Nqa sdo na interesonte mendimi i te tjereve nuk do ekzistonte "Netedy.com".
Shume keq per ata qe ngelin peng i opinionit, por qe duhet tu interesoje patjeter qe po.
 
Nuk jetoj per te tjeret! Keshtu qe, as opinioni i njerezve te tjere nuk ka shume rendesi. Pertej kesaj, respekti ne marredhenjet me te tjeret eshte reciprok. Kush me respekton 1 here, une e respektoj 2 here.
 
Nuk jetoj per te tjeret! Keshtu qe, as opinioni i njerezve te tjere nuk ka shume rendesi. Pertej kesaj, respekti ne marredhenjet me te tjeret eshte reciprok. Kush me respekton 1 here, une e respektoj 2 here.
Cfare mendojne te afermit (familje etj) e tu per ty te intereson?
Cfare mendojne miqte e tu per tu te intereson?
Cfare mendojne te njohurit e tu per ty te intereson?
 
Nuk jetoj per te tjeret! Keshtu qe, as opinioni i njerezve te tjere nuk ka shume rendesi. Pertej kesaj, respekti ne marredhenjet me te tjeret eshte reciprok. Kush me respekton 1 here, une e respektoj 2 here.
I here tshava. Fshive instën. Sa rre?
 
Cfare mendojne te afermit (familje etj) e tu per ty te intereson?
Cfare mendojne miqte e tu per tu te intereson?
Cfare mendojne te njohurit e tu per ty te intereson?
Na flliqën ?
 
Ktu po na shajn njerzit tan e jo me kta qe sna njohin e sna din , jemi stervitur prandaj nuk na rr hic ca thon ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.