Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Pyetje - Përgjigje

Jo rregullisht
Sa kg peshoni
 
57 nuk ndryshoj ...

Si eshte dita juaj sot ?
 
Ne pune

Si koha atje ku jeton ti ?
 
Athine

Ç'te tërheq nga Shkodra ?
 
Asgje,

Cili mendoni se eshte vendi ideal per te jetuar ?
 
Vancouver

Ç'po Beni kete moment
 
Kete moment ne pune

Fund jave punoni ?
 
Jo pushim, te shtune te diele pushim.

Cila eshte hobi juaj ?
 
Kam shume, nderto loja e shahut edhe pse ka kohe qe se kam luajtur, leximi pastaj, hiking, camping etj
Si eshte moti sot tek ju?
 
Koha mire eshte diell re, por ngrohte.

Si po e kalon diten sot deri ne keto momente?
 
Mire shume, sa erdha nga puna po pushoj icik
Qe sa kohe merreni me forume?
 
Jo shume, kam qene me perpara tek nje forum tjeter, por si ktu nuk para i frekuentoj shpesh, okej kaloj kohe, mundohem gjithmone te kaloj mire, por nuk rrij me shum. Sepse kur dal e cdo gjo, nuk para hyj dhe spara e perdor shume.

Po ju?
 
Jo shume, kam qene me perpara tek nje forum tjeter, por si ktu nuk para i frekuentoj shpesh, okej kaloj kohe, mundohem gjithmone te kaloj mire, por nuk rrij me shum. Sepse kur dal e cdo gjo, nuk para hyj dhe spara e perdor shume.

Po ju?
Nga 2003
Cfare preferoni tbeni me shume nkohen e lire
 
Un lexoj histori, me pelqen te luaj shah, te shijoj detin dhe natyren.

cfare do ndryshonit ne jeten tuaj nese do te kishit mundesine per ta realizuar.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.