Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Pse duhet ti japesh nje mundesi “djalit te keq”?

Oj budalleeeee jam vinjoli une.....

Konviktorja e dreqit
 
Po ku bazoheni ju pa njoft personin qe eshte i keq apo paragjykoni nga kopertina pa shfletuar librin,kshtu qe dhe njeriut duhet ti jepet mundesija qe ti ta vlersosh apo vertetosh e pastaj ta etiketojsh qe per ty eshte person i keq jo per tgjith mendimi im.
BrAVO :D

SHumica ketu ma njofin foton
nja dy mduket ma njohin jeten
 
Nese ma do zemra, per mua do te thote qe eshte i mire?
Çthone tjeret sme intereson?
 
Uu ça teme ??
Më pëlqen shumë sepse gjithmon e kam thën se nuk ka djal të keq, por djem të papjekur që do të thot, duke qen se nuk di çfar do mund të duket si djal i keq për faktin se ai mund të lëndoj ose largohet, jo se ështē i keq por është akoma i pa pjekur ???? ose ma sakt në adoleshencen e von ???(ps: mos ktheni prgj se i kam bllokuar njoftimet )
Do lexohemi të premten ? ta shikoj pak kush po më uron??) bye ??..
@Sole @Zap aman a do luani ludo sot nga ora 21:00 do vi të marr kodin poqese jeni ??? se për këtë vij gjithmon e nk jenii
 
Uu ça teme ??
Më pëlqen shumë sepse gjithmon e kam thën se nuk ka djal të keq, por djem të papjekur që do të thot, duke qen se nuk di çfar do mund të duket si djal i keq për faktin se ai mund të lëndoj ose largohet, jo se ështē i keq por është akoma i pa pjekur ???? ose ma sakt në adoleshencen e von ???(ps: mos ktheni prgj se i kam bllokuar njoftimet )
Do lexohemi të premten ? ta shikoj pak kush po më uron??) bye ??..
@Sole @Zap aman a do luani ludo sot nga ora 21:00 do vi të marr kodin poqese jeni ??? se për këtë vij gjithmon e nk jenii
Mire❤
 
Djali i keq eshte djali perfekt per femren qe ka ne krah.
Nje djal i keq ka provuar cdo te keqe dhe si rrjedhoj nuk eshte ne kerkim te aventurave dhe aq me teper di te vlersoj dhe respektoj ata qe e vlersojn dhe respektojn,kur ai dashuron e ben pa kushte dhe frikra.
 
Dole te fjala ime me lart
per te gjitha ke te drejt pervec aventures te pakten flas per veten un jam ne luft gjithmon me veten time kuj vjen puna per aventur dhmth luftoj per mos me be por deshiren e kam te zjarrt :p
 
Djali i keq eshte djali perfekt per femren qe ka ne krah.
Nje djal i keq ka provuar cdo te keqe dhe si rrjedhoj nuk eshte ne kerkim te aventurave dhe aq me teper di te vlersoj dhe respektoj ata qe e vlersojn dhe respektojn,kur ai dashuron e ben pa kushte dhe frikra.
Thënë ndryshe; nuk ka djem të kqinjë, por mungojnë femrat e zonja që të gjejnë një djalë të mirë..?
 
per te gjitha ke te drejt pervec aventures te pakten flas per veten un jam ne luft gjithmon me veten time kuj vjen puna per aventur dhmth luftoj per mos me be por deshiren e kam te zjarrt :p
Por serisht u frenoke.
Keto jan cilesit kur kalon ne etapen tjeter dhe nuk merresh me aventura babezie.
Harrova te shtoj qe nje djal i keq di egzaktesisht sesi ta bej jeten e tij aventur....
 
Por serisht u frenoke.
Keto jan cilesit kur kalon ne etapen tjeter dhe nuk merresh me aventura babezie.
Harrova te shtoj qe nje djal i keq di egzaktesisht sesi ta bej jeten e tij aventur....
tek kjo e fundit varet nga bisha qe ka ne krah :p
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.