Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Pse duhet ti japesh nje mundesi “djalit te keq”?

Çdo njeri ka tmirat e tkqijat e veta, ashtu si kali kuq e ka nje huq! Un mendoj se kjo pune o me tenxhere dhe kapak??‍♂️
 
O vlla kush po e rru per shanset e ketyre mor...
Mos them naj fjale me t rende tashi...

Po meshkujt pse duhet me ju dhene shans femrave te çvirgjeruara ? Kjo eshte pyetja!
Cfare lidhje ka kjo shanc vajzave te c’virgjeruara?
 
Cfare lidhje ka kjo shanc vajzave te c’virgjeruara?

Kush je “ti” qe klasifikon djal i mire e i keq ?

kur them ti nuk them personalisht ti, por ne parim...

E njejta gje eshte edhe per femrat...

E kuptove lidhjen ?
 
Kush je “ti” qe klasifikon djal i mire e i keq ?

kur them ti nuk them personalisht ti, por ne parim...

E njejta gje eshte edhe per femrat...

E kuptove lidhjen ?
Lidhjen e kupt shm mire une.
Por kur them djalit te keq e kam ne kuptimin figurativ.
Pastaj ka plot femra qe i pelqejne djemt e keqinj,pastaj varet se ne ca sensi e kuptove ti djem te keqinj??
 
nfillim ku din ti a asht i mire apo i keq ,se shtyren si engjuj?
me pas ka gabime qe falen e ka qe nuk falen,ai se ben gabime qe nuk falen skam pse i jam nje shanc te dyt,,
 
nfillim ku din ti a asht i mire apo i keq ,se shtyren si engjuj?
me pas ka gabime qe falen e ka qe nuk falen,ai se ben gabime qe nuk falen skam pse i jam nje shanc te dyt,,
Flas dhe per djem te keq te keq jo me kuptim e keq te fjales.
 
edhe une ne kuptim figurativ ta thash, se per mu nje femer e “keqe” eshte ajo qe seshte e virgjer...
Dmth per bashkefshataret e mi se une jam civilizu :p
Jahahahaahahaa posi
 
Hahahahhahahaha me lot... Un virgjeresha jam. Lind me 5 shtator ???
Ca shenje je? ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.