Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Po ju e dini kuptimin e datës 22/02/2022? Ja çfarë duhet të bëni sot

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 24, 2018
Mesazhe
3,971
Sot kalendari shënon datën 22 shkurt 2022.

Sipas “fjalëve” besohet data e sotme të jetë një nga ditët më të favorshme të vitit. Sekuenca me dy dyshe besohet se ka një rëndësi astrologjike dhe kombinimi 2/22/22 ose 22222 do t’ju lejojë të manifestoni të gjitha ëndrrat dhe dëshirat tuaja lidhur me gjithçka iu do zemra.

Teksa njerëzit janë të fiksuar pas kësaj date, të gjithë duan të kuptojnë domethënien më të thellë që mbart dita. Pra, ja se si kjo ditë mund t’ju ndihmojë të shënoni fillime të reja në jetë ndërsa ne shpjegojmë kuptimin e tij.

Cila është rëndësia e datës 22/22/22?

Portali 2/22/22 ose 22222 i referohet dritares ose periudhës kohore më 22 shkurt 2022, kur energjitë janë më të larta. Portali besohet se do të hapet plotësisht më 22.02.22 dhe do të na japë energji për t’u fokusuar në aspekte që mund ta bëjnë jetesën tonë më të mirë.

Filloi në ditën e dytë të muajit dhe energjitë do të përforcohen sot. Numri i engjëllit 222 e bën manifestimin më të fuqishëm. Kjo do të ishte gjithashtu hera e fundit që do të dëshmojmë sekuencën prej 222 në këtë shekull.

Duke komentuar ndryshimet gjatë kësaj periudhe, Shereen Campbell nga Horoscope.com tha për New York Times: “Historikisht, kjo kohë është shënuar me shumë ndryshime”.

Gjërat që mund të bëni më 22 shkurt 2022

Nëse besoni në rëndësinë e 22/2/22, këtu janë disa gjëra që mund të bëni për të shfaqur energjitë tuaja:

– Ndajeni mendjen tuaj për atë që keni nevojë dhe jini të qartë për atë që dëshironi të manifestoni.

– Rendisni aspektet ku dëshironi të përqendroni energjinë tuaj, si shëndeti, financat dhe më shumë.

– Vizualizoni faktorët mbi të cilët po i kanalizoni energjitë tuaja. Një tabelë vizioni me imazhe mund t’ju ndihmojë të imagjinoni më mirë.

– Synimet tuaja duhet të pasohen nga veprime për të parë nëse portali i energjisë funksionoi vërtet, për shembull, nëse jeni duke kërkuar për dashuri, bashkohuni me një aplikacion takimesh ose nëse doni të ndiqni studime të larta, filloni një kurs online./ Gazeta Shqip
 
Sa te thella paskan qene ??
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.