Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Perse eshte e tille..???!! o_O o_O

PepsiNyc

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Shk 16, 2018
Mesazhe
467
Perse kutia kartonit te pices esht katrore kur pizza esht rrumbullake dhe perse copat e pizzes prehen ne form trekendeshi.... ??

NJE DILEM SHUM ME E MADHE SE AJO "TO BE OR NOT TO BE" !!!o_Oo_Oo_Oo_O
 
Its all one crazy illusion! ? Dont think about it, just eat it ?
 
yeah ,, but for all of the sudden ,, when i eat i can't chew it ,, since i start thinking about this tho :(
 
He is right. Why is called pizza and not called smth else btw? Lol
 
Titan un kam hall te madh ore ,, kto sme besojn hahahahahh
E shof e shof. Po shif njehere e sensibilizoje shoqerin shqiptare rreth LGBT njehere e pastaj merru me pizzat.
Mos u hap si vajinne lakra po nje e nga nje merri gjerat shtruar. Lol
 
E shof e shof. Po shif njehere e sensibilizoje shoqerin shqiptare rreth LGBT njehere e pastaj merru me pizzat.
Mos u hap si vajinne lakra po nje e nga nje merri gjerat shtruar. Lol
Degjo ne shoqerin shqiptare nqs je NJE DELE E ZEZ te gjith te percmojn asnje ste vlereson per iniciativen dhe idet qe ke ,, kshuqe un nuk dua te behem martir i i LGBT-s por duhet dikush qe te jet "katalizatori" i ksaj ceshtje qe esht pothuajse e padiskutuar fare ne forum ,,,
 
Perse kutia kartonit te pices esht katrore kur pizza esht rrumbullake dhe perse copat e pizzes prehen ne form trekendeshi.... ??

NJE DILEM SHUM ME E MADHE SE AJO "TO BE OR NOT TO BE" !!!o_Oo_Oo_Oo_O
Kuti kartoni [X] Forma pizza-s rrumbullake [X] po kjo e treta sikur ve ne dyshim gjithcka duke filluar qe nga pika e nisjes View attachment 8807
Nje forme koni e ngjizur me 3kendeshin e bermudes :D :D :D
 
Degjo ne shoqerin shqiptare nqs je NJE DELE E ZEZ te gjith te percmojn asnje ste vlereson per iniciativen dhe idet qe ke ,, kshuqe un nuk dua te behem martir i i LGBT-s por duhet dikush qe te jet "katalizatori" i ksaj ceshtje qe esht pothuajse e padiskutuar fare ne forum ,,,

Pse mo cune, dele e zeze na dole? lol
 
Dmth po ben interesantin? Lol
te thash me pelqen te jem abstrakt dhe i vecant ,,, te berit interesat esht kur si ke kto te dyja ne karakter dhe mundohesh ti besh update se thjesht dukesh me cool kur je ashtu ,, !!!!
 
te thash me pelqen te jem abstrakt dhe i vecant ,,, te berit interesat esht kur si ke kto te dyja ne karakter dhe mundohesh ti besh update se thjesht dukesh me cool kur je ashtu ,, !!!!

Dmth te pelqen te jesh piktor. lol
 
po ca realist o coca cola prej empire building state, ty te pelqen te jesh ashtu po sdo te thote qe je abstrakt dhe i vecante. lol
cdo njeri esht i vecant ,,, adn te ndryshme ,, shenja gishtash te ndryshem,, aparenc e ndryshme,,, mos flasim per karakterin dhe gjerat e tjera qe e vecojn dhe e bejn nje qenie humane te vecant nga qenia tjetr humane,,, KSHUQE DHE UN I VECANT JAM ,,
 
cdo njeri esht i vecant ,,, adn te ndryshme ,, shenja gishtash te ndryshem,, aparenc e ndryshme,,, mos flasim per karakterin dhe gjerat e tjera qe e vecojn dhe e bejn nje qenie humane te vecant nga qenia tjetr humane,,, KSHUQE DHE UN I VECANT JAM ,,

Nqs te gjithe jemi te vecant, atehere kjo ste ben ty me te vecant se te tjeret. lol ;)
 
Nqs te gjithe jemi te vecant, atehere kjo ste ben ty me te vecant se te tjeret. lol ;)
varet se ne cfar rrethi shoqeror je ,, ku jeton .... dhe me aq llogjik dhe konceptim qe kam un per jeten e shof qe un kam pikpamje te tjera,,,
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.