Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Nuk harroj momentin kur .....

Lina

NeTeDy.com ?
Kontributor
Regjistruar më
Tet 30, 2020
Mesazhe
45,775
Te gjithe kemi nje momente apo një dite qe nuk e harrojme dot ose e kujtojme ose me nostalgji apo me merzi ........

Jeni te mirepritur

IMG_1642783033415.png
 
Nuk e harroj dot diten kur shikoja nje mermer te ftohte e dy fotografi qe buzeqeshnin lehte ??
 
Nuk e harroj dot diten kur shikoja nje mermer te ftohte e dy fotografi qe buzeqeshnin lehte ??
Mos hapni tema kaq trishtuese . Te gjithe kemi humbur njerez te dashur .... ketu jemi te harrojme sado pak problemet e perditshme dhe jo te perjetojme dhimbje.
Sorry . Me vjen keq per humbjen tende!
 
Mos hapni tema kaq trishtuese . Te gjithe kemi humbur njerez te dashur .... ketu jemi te harrojme sado pak problemet e perditshme dhe jo te perjetojme dhimbje.
Sorry . Me vjen keq per humbjen tende!

Kemi e momente te bukura ....flm

Tema: Se harroj diten qe rraha dike ????
 
Kur degjova zerin me te embel ne bot
 
Kemi e momente te bukura ....flm

Tema: Se harroj diten qe rraha dike ????
Une vetem vrtualisht po i rrah njerezit... pertoj ti rrah ne realitet si dikur?
 
Kur u bëra nënë ?
E thonte mami im kete gje sa here e pyesja ? momenti me i bukur ....kur u Beja nene e degjoja qarjen tuaj te pare
 
E thonte mami im kete gje sa here e pyesja ? momenti me i bukur ....kur u Beja nene e degjoja qarjen tuaj te pare
Është një kujtim që jeton përgjithmonë në mendjen dhe zemrën e një gruaje që e ka përjetuar ?
 
Kur dikush dha frymen e fundit ne krahun tim!
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.