Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Një këshillë anëtarit/es sipër teje.

Ji vetvetja, mos u be kurre kopje e askujt
 
Kush jam unë me dhon men.
 
fama s'të bënë mirë! ?
 
Sjam i famshem perkundrazi ?

Tema: Jo i mire me te gjith!
 
u nisa nga kuptimi i asaj që ke shkruar poshtë...

tema: Bëhu i mirë për të gjithë edhe nëse mirësia jote duhet të tregohet në mënyrë vrazhdë për të mirën e tjetrit. Nëna e rrah fëmijën e vet jo për t'i bërë keq po për ta edukuar. ;)
 
u nisa nga kuptimi i asaj që ke shkruar poshtë...

tema: Bëhu i mirë për të gjithë edhe nëse mirësia jote duhet të tregohet në mënyrë vrazhdë për të mirën e tjetrit. Nëna e rrah fëmijën e vet jo për t'i bërë keq po për ta edukuar. ;)
Ktu e ke gabim, fmija duhet ti flasesh dhe jo me dajak askush smer vesh me dajak kjo esht e keqja e shqiptarve se menojn po te rrafesh dhe fmin e edukon.

Tema: cdo njeri meriton vendin qe i takon ne rrethin tone, pranaj t thash jo i mire me te gjith
 
  • Pëlqej
Reactions: A2.
Thuaje te verteten edhe nqfs eshte e hidhur
 
Boj mir te gjesh mir ?
 
Shtri jorganin sa ke komet ?
 
Mos ndrysho kurrë për shkak të të tjerëve, sepse nese të duan më te vërtet ,të duan ashtu siç je !
 
Bej gabime te vogla qe te mesosh mos te besh te medha.
 
  • Pëlqej
Reactions: Ema

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.