Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Një këshillë anëtarit/es sipër teje.

Mos mungo ❤
 
Duaje veten dhe dil para pasqyres e thuaji vetes gjithcka do doje ti thoje dikujt qe do fort, apo te te thoshte Ty dikush qe te do fort❤️
Te kam shume perzemer ?
 
Ji vetja ??
 
Bëj realitet ëndrrën që ka shumica,të shkojnë në Hamerikë ?
 
Ji vetja ??
Kam qene, jam dhe do te jem?
Po mos te kisha qene vetja ime do isha Adm3 ne forum.
Faleminderit shume per keshillen.
Keshilla ime per ty do ishte e njejte por dhe " mos thuaj bej si them une e mos bej si bej une" ❤️
 
Asnje keshille eshte mjaft i matur dhe i ditur.
 
Kam qene, jam dhe do te jem?
Po mos te kisha qene vetja ime do isha Adm3 ne forum.
Faleminderit shume per keshillen.
Keshilla ime per ty do ishte e njejte por dhe " mos thuaj bej si them une e mos bej si bej une" ❤️
Ca po thua?!
Se spo te kuptoj fare c hyn adminllliku ktu?

te thash: ji vetja! Ne kuptim qe qendro gjithmone kshu sps je kaq e bukur shpirterisht!
Une kenaqem kur hy te tema e shkrimeve duke lexuar ato qe shperndan ti dhe @Ohana !
Kjo ishte logjika e kesaj keshille!
 
Kam qene, jam dhe do te jem?
Po mos te kisha qene vetja ime do isha Adm3 ne forum.
Faleminderit shume per keshillen.
Keshilla ime per ty do ishte e njejte por dhe " mos thuaj bej si them une e mos bej si bej une" ❤️
Me falni qe nderhy por nuk me pelqen kjo thenia jote,po mos te kishe qen vetja do ishe admine ma shpjegon pak te lutem,ne bjondet i duam cik replay gjerat.
 
Me falni qe nderhy por nuk me pelqen kjo thenia jote,po mos te kishe qen vetja do ishe admine ma shpjegon pak te lutem,ne bjondet i duam cik replay gjerat.
Se jam zene me te gjithe,kam marr dhe ban e keshtu qe kam qene vetja sic jam ndje, kete thashe.
Chyn ti ketu pash Zotin?
Notte zemer e bukur se kam kalu nji jave te veshtire dhe nuk du te boj sherr me asnji te lutem mos keqkuptime.
Sjemi ketu as per te marre e as per te dhene llogari ASKUJT e dashur.
Vleresoj dhe respektoj te gjitheve ketu dhe falenderoj ata qe me keshillat e tyre te sinqerta me kane bere te mos jem me aq impulsive.
Te perqafoj dhe ti e di sa te kam perzemer ???
 
Se jam zene me te gjithe,kam marr dhe ban e keshtu qe kam qene vetja sic jam ndje, kete thashe.
Chyn ti ketu pash Zotin?
Notte zemer e bukur se kam kalu nji jave te veshtire dhe nuk du te boj sherr me asnji te lutem mos keqkuptime.
Sjemi ketu as per te marre e as per te dhene llogari ASKUJT e dashur.
Vleresoj dhe respektoj te gjitheve ketu dhe falenderoj ata qe me keshillat e tyre te sinqerta me kane bere te mos jem me aq impulsive.
Te perqafoj dhe ti e di sa te kam perzemer ???
Mos kerkoni gjithe kohes prozhektoret te kthehen drejt jush,e kuptoj qe ke kaluar jave te veshtire por dhe te tjere si ty mund te kalojn me keq,je mire tashme e shendetshme dhe cdo gje vazhdon ok.
Mundohu te jesh me e kujdesshme me ate cka shkruan sepse keqkuptohemi leht ne qe kemi ate status ??
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.