Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Ngri nje dolli per ...

Unë ngre një dolli për nostalgjinë që kam prej këtij forumi, ku u mpleksa shpirtërisht dhe i desha fort disa.
Ngre dolli për personat që kemi shkëmbyer pjesë të jetës e përditshmërisë, dëshira, ëndrra,pasione, dhimbje,lot..
Ngre dolli për ata që hodhën fjalë të ëmbla e pozitive, ku nuk gjykoi e paragjykoi..
Uroj që rikthimi në këtë hapësirë të jetë i ëmbël për te gjithë ju e tu lexoj shëndetshëm.
Një dolli e për ty @Raid ,tu prehtë shpirti në paqe. Më mungojnë fundjavat me ty e përshëndetjet nga mikrofoni.

🥂
 
Unë ngre një dolli për nostalgjinë që kam prej këtij forumi, ku u mpleksa shpirtërisht dhe i desha fort disa.
Ngre dolli për personat që kemi shkëmbyer pjesë të jetës e përditshmërisë, dëshira, ëndrra,pasione, dhimbje,lot..
Ngre dolli për ata që hodhën fjalë të ëmbla e pozitive, ku nuk gjykoi e paragjykoi..
Uroj që rikthimi në këtë hapësirë të jetë i ëmbël për te gjithë ju e tu lexoj shëndetshëm.
Një dolli e për ty @Raid ,tu prehtë shpirti në paqe. Më mungojnë fundjavat me ty e përshëndetjet nga mikrofoni.

🥂
Ah moj dori sa me mungon c’do gje ce bente me merrte o vllai ca te bej kshtu a po ashtu.
Em kujtohet heren e fundit me morri e me tha o Beso ca ben kte week-end hipi makines eja hajme drek bashk.
U nisa per ne Alb direkt

Ate e kisha si vella te vertet ate rol kishte ai 🥹
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.