Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Ngjyrat

Nio

Singel
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nën 14, 2017
Mesazhe
579
Pershendetje do doja qe te me beni nje nder sa qe mos debatoj kot me @Super Opetatoret e juaj per punen e ngjyrave ne chat .. Bllokoini ngjyrat ne chat ose pajisini @Super Operatoret mr syze djelli se i vriten syckat ....
Banned pet te shkruajtmen notmal si user dhe Arsyaja Mos Shkruaj Me Ngjyra ..Dmth ky quhet presion Ndaj USERIT ... Admina merrni Masat e duhura ose bllokoni ngjyrat ose flisni me stafin mos bej Banned Kot Me Kot
 
Se paske marr pensionin sot ti hunderr qe ke oreks m 1 t mengjesit me diskutu per ylberin ??
Do hash ban dhe banane regullisht n emer te popullit!
 
Se paske marr pensionin sot ti hunderr qe ke oreks m 1 t mengjesit me diskutu per ylberin ??
Do hash ban dhe banane regullisht n emer te popullit!
Ca tboj mer kur ste ze gjumi nga presionet qe bejne ne main cupkat do kalosh dhe ktej
 
Halle të tilla pacim o vëdha
Halle me presione ndaj userave thuaj o shkruj qysh du une ose perndryshe do te nxjerr jasht
 
Kush do mbej shoqeri ktu nuk njof njeri ?
 
Pershembull ty si me tnjoft ??
 
Duke diskutuar në tema të ndryshme për shembull ?
 
Smarr vesh jam i ri fringo ne qese zdi qa jan temat ??
 
Zdi a me ndihmon pak te lutem
 
Or burr i keq mos ngacmo gocat e reja se do t nxjerr te Piranjat??
Amon ku jan gocat e reja se spo shof mo kam von syza qorri
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.