Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Muzika Qe Degjoni Dhe Ju Kujton Gjithcka

për mua, ishte një vajzë që ia kisha vënë syrin... e unë mendoja se do të ishte dashuria e jetës sime... e doja me shpirt, me zemër dhe me gjithë qenien time... Por isha shumë i ri, shumë i papjekur... pastaj, e kuptova që isha dashuruar në një imazh të cilin e kisha projektuar në kokën time, e jo në realitetin e asaj çfarë përfaqësonte ajo... kjo këngë që e postova ishte "kënga jonë" dhe e cila ma kujton këtë pjesë të budallakisë së adoleshencës... mjafton kjo për elaborim, apo do akoma?
Fillimi i cdo dashurie apo sic e quan ti budallalliku fillon keshtu?
Madje dhe adoloshentet 30+ Kshu e fillojne idealizojme krijojme nje imazh se ashtu na leverdis.?
Pastaj cdo dite e me shume shef qe asgje nuk eshte si ne imagjinate?
Por prape preferon te rrish ne ate imagjinate der sa vjen nje moment dhe zgjohesh.
Mos e quaj budallik, quaje nje experince te bukur Pa djallzira pa hiperbola Pa shtirje dhe intriga!
 
për mua, ishte një vajzë që ia kisha vënë syrin... e unë mendoja se do të ishte dashuria e jetës sime... e doja me shpirt, me zemër dhe me gjithë qenien time... Por isha shumë i ri, shumë i papjekur... pastaj, e kuptova që isha dashuruar në një imazh të cilin e kisha projektuar në kokën time, e jo në realitetin e asaj çfarë përfaqësonte ajo... kjo këngë që e postova ishte "kënga jonë" dhe e cila ma kujton këtë pjesë të budallakisë së adoleshencës... mjafton kjo për elaborim, apo do akoma?
Ehh , eshte e dhimbshme vlla .. e kam kaluar vete. Ishte nje dashuri e paster qe zgjati plot 1 vit . I kishim premtuar gjithshka njeri tjetrit por jeta eshte e ashper ... na ndau pa meshire . Ate e cuan prinderit ne nje kopesht tjeter dhe une nuk e takova dot kurre . Kjo ishte kenga jone ?
 
Ehh , eshte e dhimbshme vlla .. e kam kaluar vete. Ishte nje dashuri e paster qe zgjati plot 1 vit . I kishim premtuar gjithshka njeri tjetrit por jeta eshte e ashper ... na ndau pa meshire . Ate e cuan prinderit ne nje kopesht tjeter dhe une nuk e takova dot kurre . Kjo ishte kenga jone ?
Ti paske vuajt shume?
E jotja spaska qene budallik paska qene tragjedi e vertet?
 
Fillimi i cdo dashurie apo sic e quan ti budallalliku fillon keshtu?
Madje dhe adoloshentet 30+ Kshu e fillojne idealizojme krijojme nje imazh se ashtu na leverdis.?
Pastaj cdo dite e me shume shef qe asgje nuk eshte si ne imagjinate?
Por prape preferon te rrish ne ate imagjinate der sa vjen nje moment dhe zgjohesh.
Mos e quaj budallik, quaje nje experince te bukur Pa djallzira pa hiperbola Pa shtirje dhe intriga!
kemi koncpetime të ndryshme për botën... Unë e quaj budallak, sepse është më shumë se sa thjeshtë një marrëzi e lezetshme, shumë larg asaj çfarë është dashuria... Ndoshta, këtë e them me kaq bindje, sepse pata fatin të takoj dashurinë time të vërtetë... E ku pash që ishte krejt ndryshe nga mirazhi që shihja me thjerrëza të budallakisë adolshentiane... ?
 
Por u bera me i forte se kurre... pastaj u lidha me edukatoren , po eshte mhb i gjate ky .
Der tek drejtoresha shkolles I kam degjuar si histori?
Kur te kalosh nga deputetet me bej ze?
 
kemi koncpetime të ndryshme për botën... Unë e quaj budallak, sepse është më shumë se sa thjeshtë një marrëzi e lezetshme, shumë larg asaj çfarë është dashuria... Ndoshta, këtë e them me kaq bindje, sepse pata fatin të takoj dashurinë time të vërtetë... E ku pash që ishte krejt ndryshe nga mirazhi që shihja me thjerrëza të budallakisë adolshentiane... ?
Patjeter! Ke te drejte ta quash si ta ndjesh ti.
Une e quaj periudhen me te bukur te jetes. Sepse gjithcka eshte Pa plan dhe e Pa parashikueshme.
Tani it’s all a big lie
 
Patjeter! Ke te drejte ta quash si ta ndjesh ti.
Une e quaj periudhen me te bukur te jetes. Sepse gjithcka eshte Pa plan dhe e Pa parashikueshme.
Tani it’s all a big lie
hmm, gjithsesi secili kemi botëkuptimin tonë. Por të lutem mos gjeneralizo. S'di pse ke përshtypje se gjithçka, pasi të rritemi, shndërrohet në një gënjeshtër të madhe - a big lie. Mund të vazhdosh edhe pak në këtë drejtim?
 
hmm, gjithsesi secili kemi botëkuptimin tonë. Por të lutem mos gjeneralizo. S'di pse ke përshtypje se gjithçka, pasi të rritemi, shndërrohet në një gënjeshtër të madhe - a big lie. Mund të vazhdosh edhe pak në këtë drejtim?
The bigest mistake we ever did as a kid was thinking growing up will be fun!

ps. Nuk e kam pershtypje por eshte e vertet.
Spo hy me gjate se e kam pushim sot?
 
  • Pëlqej
Reactions: A2.
The bigest mistake we ever did as a kid was thinking growing up will be fun!

ps. Nuk e kam pershtypje por eshte e vertet.
Spo hy me gjate se e kam pushim sot?
vetëm që të mbetet on the record
Mendoj se ke botëkuptim të gabuar për këtë çështje specifike... ?
Pushim të këndshëm!
 
vetëm që të mbetet on the record
Mendoj se ke botëkuptim të gabuar për këtë çështje specifike... ?
Pushim të këndshëm!
Ndersa Une mendoj qe nuk dalloni dot te verteten nga genjeshtra. Por nuk eshte gje e keqe kjo patjeter!
Jeton me mire kur se din te verteten ?
Enjoy ur weekend
 
Ndersa Une mendoj qe nuk dalloni dot te verteten nga genjeshtra. Por nuk eshte gje e keqe kjo patjeter!
Jeton me mire kur se din te verteten ?
Enjoy ur weekend
Më pëlqen inteligjenca edhe atëherë kur ofendohem në mënyrë inteligjente... të faleminderit!
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.