Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Miss Forumi Netedy 2022

Lina

NeTeDy.com ?
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Tet 30, 2020
Mesazhe
45,731
IMG_1670912711971.png



Vajzat i kemi njera me e mire se tjera ....secila me hijeshinë e saj dhe me temperamentin e saj ....erdhi koha te themi cila eshte me e mira ? Sipas gustove ...e mos u gricni se s'jemi kalamaj
 
Kjo tema sme pelqen ?
Cdo femer eshte e bukur ama bukuria e vertet nuk perceptohet vec nga shqisa e syve . Lum kush ja di vleren vetes !

Shpirti im narcist nuk rrin pa e then kte . Un jam me e bukra kshu qe hapni rrugen ✨
Gjitha ca than jan per arsye elektorale pasi e dij si funksjonojn politikat e jashtme dhe te brenshme ! Pasi kam gjith familjen patrozhanista !
 
View attachment 161330



Vajzat i kemi njera me e mire se tjera ....secila me hijeshinë e saj dhe me temperamentin e saj ....erdhi koha te themi cila eshte me e mira ? Sipas gustove ...e mos u gricni se s'jemi kalamaj
Me fal te betohem se lexova te gjithnin ? skomentoj me ne kte lis befshi qef o zot ishallaaaaa se pz viti ri zduhet me qen katile ✨
 
@Lina sa vota kemi?
Pse nuk je ne list?

Dy vota ...une s'jam se s'kam nxjerre foto ndonjehere keshtu s'kam pse jam ...kam vene vajzat qe kane nxjerre foto
 
Me fal te betohem se lexova te gjithnin ? skomentoj me ne kte lis befshi qef o zot ishallaaaaa se pz viti ri zduhet me qen katile ✨

Secili ka deshiren e tij/saj ....por me shume eshte nje humor i bukur te kalojme pret kendshem duke u argetuar neper tema te ndryshme
 
Secili ka deshiren e tij/saj ....por me shume eshte nje humor i bukur te kalojme pret kendshem duke u argetuar neper tema te ndryshme
Jam shum dakord ❣
 
@Bjondina &E
sepse kam kuptuar se pas saj fshihet nje femer e fort nje vajz e bukur qe perpiqet ti japi me te miren vetes se saj . Kemi folur dikur ne ludo king bashk dhe te betohem sa me shum te degjoja e kuptova sa forc ka nje grua ne kte rast ti ❤️ . Sepse te them te drejten para se te njihja e paragjykoja menyren se si ti shfaqenshe ktu , flisje sepse ishte ter kohes ne boten tende dhe se vrisje mendjen ca thon njerzit . Ne fakt ne at perjudh qe kemi folur bashk radtisi qe un po kaloja nje situat koti . E di nqs se se beson un kam mar mesim nga historia jote a te dit . Ne fakt nga aq pak sa me the dhe fal teje jam nje versjon me i mir i vetes . Faleminderit shum jam me fat qe te kam njohur , dhe pse njerzit e medhenj i dua dhe jasht nga ktu ska problem mbase nje dit do te takoj . Dij te them qe njerzit qe njohin @Bjondina &E jan me fat qe e kan . Ti je mbreteresh e vet emeruar nga un ? dhe sme duhet rezultati ktij votimi qesharak . Go girl ✨
 
@Bjondina &E
sepse kam kuptuar se pas saj fshihet nje femer e fort nje vajz e bukur qe perpiqet ti japi me te miren vetes se saj . Kemi folur dikur ne ludo king bashk dhe te betohem sa me shum te degjoja e kuptova sa forc ka nje grua ne kte rast ti ❤️ . Sepse te them te drejten para se te njihja e paragjykoja menyren se si ti shfaqenshe ktu , flisje sepse ishte ter kohes ne boten tende dhe se vrisje mendjen ca thon njerzit . Ne fakt ne at perjudh qe kemi folur bashk radtisi qe un po kaloja nje situat koti . E di nqs se se beson un kam mar mesim nga historia jote a te dit . Ne fakt nga aq pak sa me the dhe fal teje jam nje versjon me i mir i vetes . Faleminderit shum jam me fat qe te kam njohur , dhe pse njerzit e medhenj i dua dhe jasht nga ktu ska problem mbase nje dit do te takoj . Dij te them qe njerzit qe njohin @Bjondina &E jan me fat qe e kan . Ti je mbreteresh e vet emeruar nga un ? dhe sme duhet rezultati ktij votimi qesharak . Go girl ✨
Heuuuuu ....
 
Verini nje limti sa vota mund te japesh sepse 8 vete kan votuar por dalin 100 vota??
 
Un nuk fitoj se jo shum veta me kan par ashu si duhet !
Lupeni po dhe ka tektis .
me falenderoni qe kam meshir per shumicen ✨
 
Paske frymezim sot e jeta :cool:
Nqs do isha ne habitatin tim do te thoja qe ktu frymzohem per kontet krijejter ne tik tok sepse jam tik tok tiste ✨ po ktu ne kte vend gjith e dijn qe jam bjonde dhe sperpiqem fare
 
Votova 2 nga ato qe u kam pare edhe fytyren, misse pa koke nuk ka.
 
Nqs do isha ne habitatin tim do te thoja qe ktu frymzohem per kontet krijejter ne tik tok sepse jam tik tok tiste ✨ po ktu ne kte vend gjith e dijn qe jam bjonde dhe sperpiqem fare
Se di per ca po flet mgjth ok ?
 
View attachment 161330



Vajzat i kemi njera me e mire se tjera ....secila me hijeshinë e saj dhe me temperamentin e saj ....erdhi koha te themi cila eshte me e mira ? Sipas gustove ...e mos u gricni se s'jemi kalamaj
Dikur, kur benin keto eventet(konkurset) e bukurise ne TVSH nuk jepej vetem nje çmim por disa. Psh, perveç çmimit te 1-re, te 2-te dhe te 3-te, jepeshin edhe çmime te tipologjive si psh:
1-kush fliste bukur i jepej cmimi "mis inteligjenca";
2-kush zgerdhihej bukur i jepej cmimi "mis buzeqeshja" dhe;
3-kush kishte forma te theksuara muskulore qe dukej pak si burre i jepnin cmimin "mis guximi".???
Po ktu te ky "poll-i" skishte keshtu kategorish qe ti selektoja...?
 
Dikur, kur benin keto eventet(konkurset) e bukurise ne TVSH nuk jepej vetem nje çmim por disa. Psh, perveç çmimit te 1-re, te 2-te dhe te 3-te, jepeshin edhe çmime te tipologjive si psh:
1-kush fliste bukur i jepej cmimi "mis inteligjenca";
2-kush zgerdhihej bukur i jepej cmimi "mis buzeqeshja" dhe;
3-kush kishte forma te theksuara muskulore qe dukej pak si burre i jepnin cmimin "mis guximi".???
Po ktu te ky "poll-i" skishte keshtu kategorish qe ti selektoja...?

Ne komunistet me ne krye xhaxhin Ramiz sollem demokracinë ...keshtu je i lire te vesh epitetet ....por kujdes ?
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.