Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Me ke flisni....?

Shum ralle.. mund te flas me nje kafshon lol e me njerez jo..
 

Na ndodh qe te jemi ne momente dobesie, qe nuk duam as veten por te gjith e kemi nje vend ose dik....qe zbrazim mellefin apo vujtjen,gezimi tone , te flasim per problemet tona,doja te dija sa te hapur duhet te jemi, sa duhet te besojm ne njerezit, dhe me ke duhet te jemi me te hapur, sepse na ndodh qe te

Zgenjehemi...edhe nese keni dike qe I hapen kush eshte ai edhe sa pesh kan mendimet qe japin t

Kam dy apo tre miq qe si nderroje me as 100 bie fjala. Per shume gjera flas me ta, keshillohemi etj por, ne fund, une ndegjoj veten time si ekspert qe jam, sepse jam une ai qe po eci dhe kam futur dy kembet ne kepuca, une di si ndjehem, a vuaj apo e shijoj ecjen me to, e jo te tjeret.
 
Te gjithve qe me shkruan ju kthej pergjigjje
 
Te gjith kemi ndonjeher momente dobsie..fati ka dasht qe shum vite mos te kem afer diken qe mund ti shpreh ato mllefe dhe ti tregoj ato gjera qe u te shlirohem nga mbrenda..nuk esht leht te rritesh e jetosh larg familjesh ..ktu ku jetoj kom shoqeri mjaftushem por asnje shqiptar dhe kjo mka bo qe gjith kto vite mos bisedoj me askend brengat dhe merzit e mia..Sepse shoqerin kom nacionalite tjera dhe kta me duken Se jon te pa ndjenja per veti jo tju tregoj un gjerat qe me mundojn mu..merzitem,qaj,denesi ne vete dhe ket e bej e vetme ne qjell te hapur..
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.