Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Librat e preferuar

Libra slexoj por qe nje gazete Eros ne kohen e qepes qe prisja rradhen qe ne mengjes ta blija, me te u rritem e na u bene krahet gjithe muskuj. hahahhahah
 
  • G -juetari i balonave Khaled Hosseini
  • Asgjë të re nga fronti i perëndimit - Remark
  • Çdo libër i Dostojevskit
etj ?
E ai 1000 diej vezullues (i te njejtit autor )jane libra per ta bere shpirtin te shpertheje ne lot. :)
 
Shumë i bukur dhe ai, por më tepër më ka pëlqy Gjuetari i balonave
Pas gjuetarit te balonave them te lexosh Ditarin e Anna Frank nese se ke lexuar (dyshoj).

---+
Hasta la vista - Petro Marko

Po kerkoj te nis nje tani...
 
Pas gjuetarit te balonave them te lexosh Ditarin e Anna Frank nese se ke lecuar (dyshoj).

---+
Hasta la vista - Petro Marko

Po kerkoj te nis nje tani...
Sugjerim i mirë e kam shkruar ne listen për ta blerë
 
Ushtari mire zhvejg, 3 shoket, dashuri ne kohrat e koleres......
 
Te gjitha librat e Dostojevski -t

E gjithe krijimtaria e tij eshte per tu admiruar, pa veçuar asnje.
Projektues brilant ne zgjedhjen e personazheve dhe qendisur aq bukur historite, sa te ben te udhetosh e të vësh mënd prej tyre.
Per mua eshte brezi i arte dhe sot mungojne mjeshtra te tille ne boten e artit ne te shkuar?
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.