Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

LGBT? TABU APO ....Dicka qe duhet pranuar gjeresisht ne shoqerin shqiptare!!

Gjeja me e peshtir e mundur,jo qe ska shans kurre te jem por as ti mbeshtes njeher
 
Ore sikur t'rrinin nhallin e tyre po ja bejme hallall, por kto dun martesa, dun fmije, dun te drejta, dun t'imponojne ligje ,dun t'promovojne orentimin e tyre neper shkolla ..etj. ??
Pranaj duhen luftu me t'gjitha menyrat sepse me kaq hapesira sa po u jepen neser do i kemi n'parlament, nkryeministri etc
 
Ore sikur t'rrinin nhallin e tyre po ja bejme hallall, por kto dun martesa, dun fmije, dun te drejta, dun t'imponojne ligje ,dun t'promovojne orentimin e tyre neper shkolla ..etj. ??
Pranaj duhen luftu me t'gjitha menyrat sepse me kaq hapesira sa po u jepen neser do i kemi n'parlament, nkryeministri etc
Po perderisa jan nje cift kan dhe ata te drejta si cdo njeri ?
 
Une kam pas nje less te puna ku punoja dhe me ngacmonte ?
Gjithmon i kisha frik po tani i kam akoma me frik ?
Tkapin me zor ato, sme ka ndodh se shyqyr ika nga puna shpejt.
 
Jam shume e lumtur kur shoh njerez te lumtur me zemer.
Keshtu qe beni cka te doni,lgbt or streight is your business just be happy
Nje jete e kemi,ta jetojme ne menyren qe do secili 🤗
 
Tbejn ca tduan ama tmos dalin ta zhvendosin dhe te njerzit e tjere!
 
Perderisa mua sme perzihen e sme pengojne ne jeten time,bota le te bejne cte duan
 
Kta ish kan mir 1 hitler me ju dal :p
 
Perderisa mua sme perzihen e sme pengojne ne jeten time,bota le te bejne cte duan

Ketu qendron dhe problemi. Ti mendon se nuk te perzihen, por ne fakt keta qellimin e kane te futen ne cdo pjese te shoqerise.

Nje nder parullat e tyre eshte " We're coming for your children", qe do te thote se qellimi i tyre eshte te fusin agjenden e tyre ne kopshte dhe shkolla dhe te indoktrinojne edhe bebet, lere me femijet me te moshuar.

Personalisht nuk me intereson se c'bejne keta njerez ne krevatet e tyre, por kur dalin dhe duan me zor te te bejne ti pranosh idete e tyre te semura, ketu ndryshon puna.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.