Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Kushtojini vëmendje diskutimeve dhe emocioneve, mësoni parashikimin e yjeve për secilën shenjë

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 24, 2018
Mesazhe
3,981
Dashi

Venusi përballë do të sjellë më shumë dyshime dhe konflikte të reja në dashuri. Ndoshta shumë herë keni qenë në prag për t’i kërkuar falje partnerit tuaj, por atëherë nuk keni pasur forcën dhe guximin për ta bërë këtë, ndoshta për shkak të krenarisë së tepruar.

Demi

Të mërkurën si Venusi ashtu edhe planetët e tjerë që përfaqësojnë sensualitetin janë në anën tuaj. Dashuria do të marrë një nxitje pozitive. Me këta planetë, edhe ata njerëz që luftojnë për të dalë nga guaska e tyre do të rrethohen nga një dëshirë e fortë për të dashur dhe për të qenë me të tjerët.

Binjakët

Venusi në shenjën tuaj ju bën që pasionet dhe emocionet tuaja të rrjedhin më lirshëm. Nëse një histori nuk është më intriguese për ju, kjo është koha e duhur për të vlerësuar situatën dhe për të vendosur se çfarë doni të bëni në të ardhmen.

Gaforrja

Të mërkurën siç e kemi thënë vazhdimisht, për një person të rëndësishëm po zgjohet një ndjenjë. Krahasuar me javën e kaluar, sigurisht që po përjetoni një fazë shumë më të qetë dhe paqësore, në të cilën do të ketë gjithashtu një mënyrë për të planifikuar diçka të rëndësishme së bashku me gjysmën tuaj më të mirë, ndoshta një udhëtim ose një bashkëjetesë.

Luani

Të mërkurën Afërdita në shenjën tuaj ju shtyn të lini pasionet dhe emocionet tuaja të rrjedhin më lirshëm. Nëse një histori nuk është më intriguese për ju, kjo është koha e duhur për të vlerësuar situatën dhe për të vendosur se çfarë doni të bëni në të ardhmen. Nga mesi i qershorit do t’ju duhet të merrni vendime të rëndësishme që kanë të bëjnë kryesisht me punën.

Virgjëresha

Të mërkurën Saturni disonant ka kohë që ju shkakton probleme apo edhe konflikte të brendshme. Tensioni ka qenë mjaft i dukshëm në javët e fundit, ndaj do të bënit mirë të pushoni pak më shumë.

Peshorja

Të mërkurën hëna është e favorshme dhe ju çon në emocione të forta për t’i ndarë me partnerin tuaj. Në punë ka disa projekte për të rishikuar. Do të shihni që së shpejti gjithçka do të jetë mirë. Përveshni mëngët dhe punoni shumë.

Akrepi

Të mërkurën hëna është kundër hënës në dashuri, ndaj kushtojini vëmendje diskutimeve me partnerin tuaj. Në punë jeni veçanërisht të fortë dhe nëse vazhdoni kështu do arrini shumë. Do të shihni që shumë gjëra do të rregullohen.

Shigjetari

Të mërkurën nëse doni të takoni dikë të ri, atëherë kjo është dita ideale për ta bërë këtë. Kënaqësia vjen në punë. Ndoshta mund të merrni një promovim ose një rritje të shumëpritur të pagës. Përveshni mëngët dhe largo stresi puno shumë.

Bricjapi

Të mërkurën në dashuri keni arritur një moment “in apo jashtë” me partnerin. Në punë bëni kujdes, analizoni me qetësi propozimet dhe mos u nxitoni në zgjedhjet tuaja. Do të ketë mundësi të shkëlqyera për sukses.

Ujori

Të mërkurën në dashuri ka shumë konfuzion dhe gjithashtu një dëshirë të madhe për t’u larguar. Ka më shumë qetësi në punë me propozimet e reja që vijnë edhe nëse do t’ju duhet të bëni kompromise. Emocione të bukura përpara.

Peshqit

Të mërkurën emocionet janë të forta dhe ju çojnë larg. Ky është një qiell që shpërblen ndjenjat. Për sa i përket punës, mos bini në mendimet e zakonshme dhe vazhdoni projektet tuaja me besim. Mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit.
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.