Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Kush ka informacion....

The_Joker

Monster!
Kontributor
Regjistruar më
Jan 4, 2021
Mesazhe
42,807
Pershendetje kush ka informacion ne lidhje me ndonje agjensi ose person qe ndermjeteson per pune ne shtete europine qe jane te jene te sakte jo mashtrus te komentoj
Falemiderit.
 
Per ca lloj pune dhe varet nga shteti....
 
Per ca lloj pune dhe varet nga shteti....
Ne lidhje me sistemet e kondicionimit dhe Aspisimit.
(Sisteme vrf chiller) dhe punime me p3 per sistemet e aspirimit Ahu.

Mjafton te jete shtet europian jashte shqiperise.
 
Ne lidhje me sistemet e kondicionimit dhe Aspisimit.
(Sisteme vrf chiller) dhe punime me p3 per sistemet e aspirimit Ahu.

Mjafton te jete shtet europian jashte shqiperise.
Jo te pyeta se shtete te ndryshme Europiane kane rregulla te ndryshme per punesime nga shtete te huaja, sidomos per shtete qe sjane pjese e BE
 
Pershendetje kush ka informacion ne lidhje me ndonje agjensi ose person qe ndermjeteson per pune ne shtete europine qe jane te jene te sakte jo mashtrus te komentoj
Falemiderit.
Njof une vlla mer avionin per argjentine edhe te them un ku me ik ?
 
Pershendetje kush ka informacion ne lidhje me ndonje agjensi ose person qe ndermjeteson per pune ne shtete europine qe jane te jene te sakte jo mashtrus te komentoj
Falemiderit.

Ky eshte problemi se spara gjen agjensi t'sakta. Nqf se je per gjermani ske nevoje per ndermjetesus as vize pune se kane ndryshu rregullat. Shko vete atje paraqitu ke zyra punes dhe thuj jam i interesum per pune, profesioni X dhe ta gjejne vete punen ata.
 
Ky eshte problemi se spara gjen agjensi t'sakta. Nqf se je per gjermani ske nevoje per ndermjetesus as vize pune se kane ndryshu rregullat. Shko vete atje paraqitu ke zyra punes dhe thuj jam i interesum per pune, profesioni X dhe ta gjejne vete punen ata.
Te zyra punes ne gjermani
 
Ne lidhje me sistemet e kondicionimit dhe Aspisimit.
(Sisteme vrf chiller) dhe punime me p3 per sistemet e aspirimit Ahu.

Mjafton te jete shtet europian jashte shqiperise.
Kete mund ta besh vete, te shkosh nje jave me pushime ne Spanje dhe po te jesh i komunikueshem dhe te dish Italisht, gjen pune neper hotele sa te duash, sepse kondicioner perdoren shume dhe kur fillon sezoni pastrohen filtrat dhe mbushen por dhe mirmbahen ne sezon dhe zevendeson pultet e reja duke gjetur dhe kodet.
Ne furra buke qe mbushin frigoriferat por dhe kondicioneret i mirembajne gjithe sezonin. Gjersa te shikojne punen dhe te bejne kontrate.
Ketu marrin leke shume ne profesionin tend.
Uroj qe te arrish ku do dhe si te doje e bardha zemer Amigo ?
 
Jo vetem duhet ai qe puno me gaz uje e kshtu gjona ta dergo vizen e pranojn ne sekond e vje ashtu sic i bera une te miat
Mund te japesh nje informacion pak me te detajuar nese mundesh
 
Kete mund ta besh vete, te shkosh nje jave me pushime ne Spanje dhe po te jesh i komunikueshem dhe te dish Italisht, gjen pune neper hotele sa te duash, sepse kondicioner perdoren shume dhe kur fillon sezoni pastrohen filtrat dhe mbushen por dhe mirmbahen ne sezon dhe zevendeson pultet e reja duke gjetur dhe kodet.
Ne furra buke qe mbushin frigoriferat por dhe kondicioneret i mirembajne gjithe sezonin. Gjersa te shikojne punen dhe te bejne kontrate.
Ketu marrin leke shume ne profesionin tend.
Uroj qe te arrish ku do dhe si te doje e bardha zemer Amigo ?
Nuk eshte aq kollaj se duhen letrat
 
Mund te japesh nje informacion pak me te detajuar nese mundesh
Po,

Psh une sjella 17 veta kte vit nga Kosova.
Shkon pronari ketu ne qender punesimi ben shpallje kerkon punetor te specifikuar per lamit e firmes qe eshte hapur:

3 jave ska lajmerim e atehere kerko jasht nga vendi, ti duhet te paisesh me Diplome pune ta perkthesh dhe te besh kerkesen ne Ambasade ne tirane 3 jave afat e je ne France
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.