Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Kush do ta fitoj Big Brother Vip Kosova?

Sipas jush cili/cila do ta fitoje cmimin e madhe?

  • Edona James

    Votimi: 1 11.1%
  • Blerando Lajçi

    Votimi: 0 0.0%
  • Shqipe Hysenaj

    Votimi: 5 55.6%
  • Lumbardh Salihu

    Votimi: 3 33.3%

  • Gjithsej votues
    9

Mignonne

S.E.N.T.??
STAFF
S-Mod
Regjistruar më
Gush 8, 2020
Mesazhe
51,031
Behet fjale per nje nga edicionet me shikueshmeri me te lart i cili mbane te mberthyer para ekranit Shqipetaret ane e mbane trevave,duke ju falur emocion kuriozitet dhe argetim ne nje loje ku antaret shfaqin pak nga personaliteti i tyre,por cili/cila do ta fitoj cmimin e madhe mbetet per tu pare ne emisionin e fundit i cili do te trasmetohet live diten e premte data 2 shkurt,ku dhe do te shpallet fituesi i cmimit prej 200 mije €
Ne i urojm suksese dhe fitoft ai/ajo qe e meriton.
 
Behet fjale per nje nga edicionet me shikueshmeri me te lart i cili mbane te mberthyer para ekranit Shqipetaret ane e mbane trevave,duke ju falur emocion kuriozitet dhe argetim ne nje loje ku antaret shfaqin pak nga personaliteti i tyre,por cili/cila do ta fitoj cmimin e madhe mbetet per tu pare ne emisionin e fundit i cili do te trasmetohet live diten e premte data 2 shkurt,ku dhe do te shpallet fituesi i cmimit prej 200 mije €
Ne i urojm suksese dhe fitoft ai/ajo qe e meriton.
Kush do ta fitoj vetem ai Pederri mos ta fitoj ce thonte ne Beograd nuk ndihem shqiperare
 
Kush do ta fitoj vetem ai Pederri mos ta fitoj ce thonte ne Beograd nuk ndihem shqiperare
😂😂 kush mendon ti se e meriton?
Te mire apo te keq ata realisht mberthejn popullsin para ekranit por cili vlen aty brenda?
 
😂😂 kush mendon ti se e meriton?
Te mire apo te keq ata realisht mberthejn popullsin para ekranit por cili vlen aty brenda?
Kjo tregon sa vlejm ne si shqipetar, vjen nje burre/grua e shpifur e cili/a thoshte ne Beograd une s’ndihem shqipetar/e tani keta robshat duan ta bejn fituese te Bigbrother po ca lesh vip jan keta mor
 
Kjo tregon sa vlejm ne si shqipetar, vjen nje burre/grua e shpifur e cili/a thoshte ne Beograd une s’ndihem shqipetar/e tani keta robshat duan ta bejn fituese te Bigbrother po ca lesh vip jan keta mor
Realisht nuk kuptoj se ku e kan kenaqesin dhe cfare mesazhi duan te japin per ate imazh qe kaq shume e mbeshtesin.
Un nuk i paragjykoj por nuk jam dakort qe ate ta vendosin si nje ikon e cila merre mbeshtetje dhe shtys per imazh te mire ate lloj.
 
Nese ua japin prap nje qytetari nga Shqiperia vitin tjeter kismet do e bejm sall per ping pong , jo ce kam dic kunder Shqiperis ❤️ ama nuk eshte e udhes ksaj radhe me fitu tjt kush pos Lumbardhit 🙂
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.