Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

KUKESI - FK PARTIZANI

AK__47

ULTRAS.GUERRILS
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 22, 2018
Mesazhe
2,081
Rikthehemi aty ku enderrat bohen realitet si me kap 77777 me bet 50 ashtu fitohet dhe kampionati nga kampionat ne fuqi....BASTARDIZIME GJITHANEJ !! 14 Prill ora 14:00 ne stadiumin e pathatheve te quksit per 3PIKET , per fanellen , per HISTORINE e legjendave , dhe AGAINST QUKESI-T....FORCAA DEMATTT E KUQQ
 
Fito safet gjici
 
Yep
Fito kukësi or ti :p
 
Amon se dhe @dalip i marshalla e ka çu partizonin kto 3 ndeshjet e fundit :p
Paskemi mik tperbashket :p
 
Realisht kam qen tifoz i vllaznise edhe jam.
Me pelqejne shkodranet si lujn futboll pavarsisht se kto vite ka ra shum.

Me Halilin kam honger shum Dasma dhe osht shum funny mbasi pi 4 5 dopjo raki del e kendon konget e Reshit Bokes (Kushuri i veti) :p
 
Hahahaha
Mpelqe Tonito se esht i apasjonum pas partizonit.
Kuksi Fiton dhe ai trajneri osht shum i pergatit :)

Un jam me Halilin e Tirones se e kam mik :p
Me qene i pergatit nuk vje me drejtu kuksin po kishte nejt ne austri te naj skuader inferiore me ba histori.....pervec sidrit gurit tjeret as 2 pare si bajne
 
Me qene i pergatit nuk vje me drejtu kuksin po kishte nejt ne austri te naj skuader inferiore me ba histori.....pervec sidrit gurit tjeret as 2 pare si bajne
Cdonjeri ka mendimin e vet dhe menyren si i shikon levizjet e trajnerit. Sot per sot ai dhe Ze Maria po japin shume me skuadrat e tyre. Spo flas per skenderbeun se kan bo shum pislliqe dhe buxheti qe shpenzojne ne merkato e ben si ekip ta nxjerr jasht loje trajnerin :)
 
Mua mka ardh disa here nshpi e kuvendonte me babin.
Eshte sh karizmatik si natyre.
Se km pare qe kur e rrezoi vllaznia tironen.
Gjithsesi kta presidentet e klubeve kur behen bashke jane funny.
 
Skenderbeu ka ba pislliqe ne europe sic i ka ba dhe kukesi e kane ba lekun e jetes.....sot kukesi zduhet te ishte ne superiore qe me ndeshjen e fundit ne kampionat me beslidhjen 3-0 per beselidhjen pjesa pare 200mije euro pjese dyte 3-4 per kukesin
 
Cdonjeri ka mendimin e vet dhe menyren si i shikon levizjet e trajnerit. Sot per sot ai dhe Ze Maria po japin shume me skuadrat e tyre. Spo flas per skenderbeun se kan bo shum pislliqe dhe buxheti qe shpenzojne ne merkato e ben si ekip ta nxjerr jasht loje trajnerin :)
Tjesh i sigurt qe cdo ekip shqiptar ka bo pislliqe nga superiorja ke liga 2.Skenderbeu eshte ekip model ne shqiperi dhe i vetmi qe na afron pak me klubet europiane persa i perket organizimit.Pislliqe do behen sic behen ne te gjithe boten e futbollit sot,gjera qe dihen por nuk dalin.Te mbash 1 ekip futbolli ne shqiperi eshte e pamundur sepse ne sbqiperi futbolli nuk gjeneron te ardhura si jashte ku marrin miliarda nga te drejtat televizive..stadiumi..sponsorat..etc.
 
leket e biletave dhe te drejtave ai i mer apo i mer ti ???
Vlla. Une nuk marre as jap asgje.
Une thjesht punoj dhe paguhem nga eprori im.
Skam lidhje me asnje nga klubet perveçse kontakte pune.
 
oj qure mos e mer seriozisht se me cmeneeeeeeeeeeeeeeeee
 
forca apollonia
 
@AK__47 me vjen keq që ike ne Kukës dhe po ktheheni si deshtakë.
4 petulla i hëngrët lol:p
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.