Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Ka momente ....!!

Qe mendon te besh nje pal pushime me naj vend ku ska kembe robi ???
 
Ska lidhje me debate spo thot njeri me bo debate, kur thu e ke gabim argumentoje.
Kur ske argumente rri lexo
Ateher i dashur chilling, ti the nese do te largohesh duhet ta besh e ti lesh pas njerzit mbrapa apo jo?
Nuk esht keshtu ama, ka persona qe kan familje, nene, baba, femije etj etj
Por per x arsye apo nje tjeter arsye esht lodhur, nuk mban me, e shpreh kte deshiren momentale te iki nga cdo gje, te zhdukem, por kjo sdo thot qe duhet bere, ndersa ti the Po beje sepse perderisa do te ikesh gjerat qe le skan rendesi, ka gjera qe vertet skan rendesi po ka te tjera qe jan rendesia me e madhe e ksaj jete sido qe te jete situata. Kshuqe jam KUNDER largimit sepse thjesht dua te shpetoj UNE.
 
Ateher i dashur chilling, ti the nese do te largohesh duhet ta besh e ti lesh pas njerzit mbrapa apo jo?
Nuk esht keshtu ama, ka persona qe kan familje, nene, baba, femije etj etj
Por per x arsye apo nje tjeter arsye esht lodhur, nuk mban me, e shpreh kte deshiren momentale te iki nga cdo gje, te zhdukem, por kjo sdo thot qe duhet bere, ndersa ti the Po beje sepse perderisa do te ikesh gjerat qe le skan rendesi, ka gjera qe vertet skan rendesi po ka te tjera qe jan rendesia me e madhe e ksaj jete sido qe te jete situata. Kshuqe jam KUNDER largimit sepse thjesht dua te shpetoj UNE.
E dashur, lexoje mire ca kam thon un me siper pastaj komento ketu.!!
 
E lexova ?
Argumentin qe deshe ta dhash.
?
Se ke lexu pra prandaj po te them!

Ate qe ke shkrujt nuk esht argument gjithsesi se atè qe ti ke shkrujt me gjith ato fjale un e kam shpjegu me 2 fjale te cilat jan: them mendimin tim personal, se varen shum dhe rrethanat ne te cilat ndodhet personi qe mer kte vendim!
 
Se ke lexu pra prandaj po te them!

Ate qe ke shkrujt nuk esht argument gjithsesi se atè qe ti ke shkrujt me gjith ato fjale un e kam shpjegu me 2 fjale te cilat jan: them mendimin tim personal, se varen shum dhe rrethanat ne te cilat ndodhet personi qe mer kte vendim!
Mire.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.