Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Gjeje se kush do shkruaj poshtë jush!

@Harrakati pse nuk ben asnje publikim! Duam te lexojme! :)
Eshte e kote, askush nuk lexon me. Une, edhe ketu ne Greqi, i kam humbur shpresat per letersine. Dua vetem te marr pasaporten, dhe te shkoj diku tjeter, diku ku arti dhe letersia vleresohen ende. Une kam edhe shkrime te tjera, edhe nja 5 perralla te tjera, por nuk kam ndermend ti publikoj. Do ti mbaj per vete. Me sa kuptoj une, si ne Shqiperi, ashtu dhe ne Greqi, shumica e njerezve nuk kane lexuar liber tjeter, pervec abetares. Kjo eshte e dhimbshme, dhe teper zhgenjyese. Edhe per skenarin qe u cova, nuk mora pergjigje. Eshte krejt e kote, nuk ja vlen me.
 
@Harrakati pse nuk ben asnje publikim! Duam te lexojme! :)
Eshte e kote, askush nuk lexon me. Une, edhe ketu ne Greqi, i kam humbur shpresat per letersine. Dua vetem te marr pasaporten, dhe te shkoj diku tjeter, diku ku arti dhe letersia vleresohen ende. Une kam edhe shkrime te tjera, edhe nja 5 perralla te tjera, por nuk kam ndermend ti publikoj. Do ti mbaj per vete. Me sa kuptoj une, si ne Shqiperi, ashtu dhe ne Greqi, shumica e njerezve nuk kane lexuar liber tjeter, pervec abetares. Kjo eshte e dhimbshme, dhe teper zhgenjyese. Edhe per skenarin qe u cova, nuk mora pergjigje. Eshte krejt e kote, nuk ja vlen me
 
Eshte e kote, askush nuk lexon me. Une, edhe ketu ne Greqi, i kam humbur shpresat per letersine. Dua vetem te marr pasaporten, dhe te shkoj diku tjeter, diku ku arti dhe letersia vleresohen ende. Une kam edhe shkrime te tjera, edhe nja 5 perralla te tjera, por nuk kam ndermend ti publikoj. Do ti mbaj per vete. Me sa kuptoj une, si ne Shqiperi, ashtu dhe ne Greqi, shumica e njerezve nuk kane lexuar liber tjeter, pervec abetares. Kjo eshte e dhimbshme, dhe teper zhgenjyese. Edhe per skenarin qe u cova, nuk mora pergjigje. Eshte krejt e kote, nuk ja vlen me
Mos u dorezo keshtu perpara askujt qe nuk e vlereson artin ne cfare do forme!
Ti beni dhe do vije nje dite do te vleresohen!
Mos e vra muzen tende, kushtoj rendesi ... e keqja ka zen vend gjithkund, por mos harro qe ka akoma njerez qe duan femija i tyre te lexoj nje perralle e jo te mesoj si te perdori nje lloj helmi!
Mos e ndal hapin tend!
Te pershendes dhe te respektoj!
 
Mos u dorezo keshtu perpara askujt qe nuk e vlereson artin ne cfare do forme!
Ti beni dhe do vije nje dite do te vleresohen!
Mos e vra muzen tende, kushtoj rendesi ... e keqja ka zen vend gjithkund, por mos harro qe ka akoma njerez qe duan femija i tyre te lexoj nje perralle e jo te mesoj si te perdori nje lloj helmi!
Mos e ndal hapin tend!
Te pershendes dhe te respektoj!
Natyrisht qe nuk do heq dore, por do shkoj ne nje vend te hajrit. Me sa shoh une, gjithe Ballkani qenka si vrime e zeze.
 
Natyrisht qe nuk do heq dore, por do shkoj ne nje vend te hajrit. Me sa shoh une, gjithe Ballkani qenka si vrime e zeze.
Te jemi shendosh e mire gjerat tjera si te dojn le te ecin!
Te pershendes! :)
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.