Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

France - Marok

Kush fiton?


  • Gjithsej votues
    11
  • Sondazhi u Mbyll .
Si kuptoj kta tifozet e Marokut pse qajne ... a thu ishin te kualifikuar dhe humben minutat e fundit.
 
Jan lot hidherimi o shok sepse per ata eshte fitore te arrish aty ku jan sonte
Ndersa neve kemi lojtaret me te mire ne bote s’arrime te mundim as malin e zi
Po skane pra arsye te hidherohen se ishin te mundur nga minuta 5 deri ne 95.
Ne kush? Per Shqiperine thua ti? Nqs po flet per Shqiperine kush qekan kta lojtaret me te mire ne bote qe paskemi ne?
 
Maroku i pati rastet per te barazu nuk kishte fat dhe nuk ishte i sakte ndersa franca beri dy gola pak me merit pak me fat por eksperienca ben te veten ne te tilla ndeshje
Te pakten historia kte ka treguar
 
Si kemi lojtaret mesatar jo, por duhet kombetarja ti jepi ato qe meritojn lojtaret ;-)
Perjashto Brojen qe ben pak diference dhe Uzunin qe luan rregullisht, te tjeret i ke te gjithe rezerva ne ekipet qe luajne.
 
Perjashto Brojen qe ben pak diference dhe Uzunin qe luan rregullisht, te tjeret i ke te gjithe rezerva ne ekipet qe luajne.
Po por shif Granit Xhaka tha: Isha duke pritur qe te me ftonte Kombetarja e SHQIPERISE se atehere neve te kosoves s'ishim ne FIFA: Dhe Shqiperia cfar beri ? Se ftoi as ate as Shaqirin e shum figura te forta te kosoves ;-) Juve ne Shqiperi keni lozur me fatin e Kombetares duke anashkaluar Kosovaret nese e do kshtu me drejteperdrejt.
 
Si kuptoj kta tifozet e Marokut pse qajne ... a thu ishin te kualifikuar dhe humben minutat e fundit.
Gjithsesi. Ishte surpriza më e bukur e katarit
 
Po por shif Granit Xhaka tha: Isha duke pritur qe te me ftonte Kombetarja e SHQIPERISE se atehere neve te kosoves s'ishim ne FIFA: Dhe Shqiperia cfar beri ? Se ftoi as ate as Shaqirin e shum figura te forta te kosoves ;-) Juve ne Shqiperi keni lozur me fatin e Kombetares duke anashkaluar Kosovaret nese e do kshtu me drejteperdrejt.
Per ca viti fliste Granit Xhaka di gje ti?
Dhe pastaj kush po te thote ty qe gjerat ne kombetare kane shkuar vaj? Kam une kritika me shume se ty, se me siguri marr vesh nga futbolli cik me shume se ty. Dhe sa per Kosovaret, kombetarja jone ka qene plot me lojtare nga Kosova.
Po juve sju merret vesh, njehere thoni Kosovaret e kane mbajtur kombetaren, tani qe i paskemi anashkaluar.
Dhe mos bej me gabim te perdoresh terma "neve" dhe "juve" se eshte turp.
 
Gjithsesi. Ishte surpriza më e bukur e katarit
IShte fatkeqesi qe eleminuan Portugaline se sonte do kishim pare spektakel, njesoj sic na u mohua spektakli Brazil - Argjentine nga nje Kroaci qe luajti 130 min me Brazilin dhe beri nje gjuajtje ne porte.
kroaci.PNG

Une flas ne emer te futbollit, pa ndikime krahinore apo fetare.
 
Per ca viti fliste Granit Xhaka di gje ti?
Dhe pastaj kush po te thote ty qe gjerat ne kombetare kane shkuar vaj? Kam une kritika me shume se ty, se me siguri marr vesh nga futbolli cik me shume se ty. Dhe sa per Kosovaret, kombetarja jone ka qene plot me lojtare nga Kosova.
Po juve sju merret vesh, njehere thoni Kosovaret e kane mbajtur kombetaren, tani qe i paskemi anashkaluar.
Dhe mos bej me gabim te perdoresh terma "neve" dhe "juve" se eshte turp.
Di une ku perdor termat @Apache s'jam prej atyre qe perdor vend e pa vend !
Une thash nga ato ce u than nga protagonistet jo nga une.
Ndersa sa per njohurit e futbollit te gjith kemi nga pak, por per kombetaren sigurisht qe ke ti me shum se une ne kte rast.
Une flas per gjerat Publike jo ato te fshehura
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.