Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Fillimi ne forumin NETEDY

Une edhe 3 dite i bej 1 vit qe kur kam ardhe ketu.

@Rrelse ishte e para qe me uroi mireseardhje kur u prezantova, ndersa @centos pervec ne teme, edhe ne privat, ku nuk shkuan 2-3 muaj dhe u takuam edhe ne realitet. Mbaj mend qe gocat nuk me mirepriten mire, me arsyen se vetem qerosa po na vine n'forum :lolx: ?
 
Une edhe 3 dite i bej 1 vit qe kur kam ardhe ketu.

@Rrelse ishte e para qe me uroi mireseardhje kur u prezantova, ndersa @centos pervec ne teme, edhe ne privat, ku nuk shkuan 2-3 muaj dhe u takuam edhe ne realitet. Mbaj mend qe gocat nuk me mirepriten mire, me arsyen se vetem qerosa po na vine n'forum :lolx: ?
Ouu
 
Une edhe 3 dite i bej 1 vit qe kur kam ardhe ketu.

@Rrelse ishte e para qe me uroi mireseardhje kur u prezantova, ndersa @centos pervec ne teme, edhe ne privat, ku nuk shkuan 2-3 muaj dhe u takuam edhe ne realitet. Mbaj mend qe gocat nuk me mirepriten mire, me arsyen se vetem qerosa po na vine n'forum :lolx: ?
Prap do pim kafen keto dite
 
Uaaaaaaaaa @Mignonne,

Une se kisha idene ce egzistonte ky vend ne fakt, me tha @Raid e ka nje mik i imi do e marresh thash po e marre sepse ishte kohe e pandemise.

@Rrelse
Me ka dhen mesazhin e mirese ardhjes.

Pas 2 dite fillova te kem simpati per shkrimet e @Fiore dhe e ftova ne Staf ne poziten qe e ka tani, punuam shum dhe ndertuam nje super Forum.

Ketu mesova te dashuroj virtualisht e te transformoj ne realitet. ( …. )

Ne kte vend kam njohur njerz besnik dhe tradhetar, kam ren ne kurtha shum here sepse nuk i kuptoja kunjat dhe pabesite por ce i faleminderoj sepse me kan bere te kuptoj qe gerrma tngelin gerrma te pa beset ngelin te pa bese.
Mba besniket fort dhe harroi te pabeset mos ju kushto shume vemendje.

@Rrelse ti ke qen nikoqirja e shtepis ???
 
Kam reth dy vjet qe jam pjes e forumit me heret isha ne chat per gati 3 vjet nga 2014 dheri 2017 pastaj u shkeputa per gati 3 vite dhe kur hyra nuk njeifja asnje se ndoshta ishin larguar apo dhe kishin nderuar nik vec kur me shkruan nje person qe gjithmon kam pasur respekt per te dhe vazhdoj te kem dhe me prsh dhe me thot nese doja te regjistrohesha ne forum qe as ja kisha iden cishte forumi nejse u regjistrova gati nje vit futesha ne mengjes beje nje prsh i nemroja a ishin te gjithe ketu dhe te nerermen futesha prap deri sa nje ⭐ me tha ore klodi ti vetem sa ja ben taa dhe iken pse nuk mer pjes neper tema dhe qe nga ajo dite mu be smundje ?‍♂️
 
Kam reth dy vjet qe jam pjes e forumit me heret isha ne chat per gati 3 vjet nga 2014 dheri 2017 pastaj u shkeputa per gati 3 vite dhe kur hyra nuk njeifja asnje se ndoshta ishin larguar apo dhe kishin nderuar nik vec kur me shkruan nje person qe gjithmon kam pasur respekt per te dhe vazhdoj te kem dhe me prsh dhe me thot nese doja te regjistrohesha ne forum qe as ja kisha iden cishte forumi nejse u regjistrova gati nje vit futesha ne mengjes beje nje prsh i nemroja a ishin te gjithe ketu dhe te nerermen futesha prap deri sa nje ⭐ me tha ore klodi ti vetem sa ja ben taa dhe iken pse nuk mer pjes neper tema dhe qe nga ajo dite mu be smundje ?‍♂️
Postoje filxhanë?
 
Une jam ne perendim, juaji pergjithmone diktatori Dulla! :p
 
@Rrelse vetem mua nuk me mireprite po ma beje trego kush je se kot e ke do e zbuloj ?
Dhe kurre se zbulove ??
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.