Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Edhe 💯 @kiddo

Mignonne

S.E.N.T.??
STAFF
S-Mod
Regjistruar më
Gush 8, 2020
Mesazhe
51,077
Me kalimin e viteve ne jeten tende do mesosh dhe kuptosh se disa pervoja do te te mesojne se ke te duash ndersa disa situata se kush realisht te do.
Do bindesh se pas fytyrave te qeshura fshihen maska dhe se cdo buzeqeshje e ka nje cmime.
Do mesosh se pas cdo heshtje ka nje arsye dhe pas cdo miresie ka qindra veshtirsi,po ashtu jeta do te te mesoj se si perreth teje te krijosh nje hendek sigurie per qetesin tende.
dhe atehere kur jeta ne pabesi do te te godasi kapi ritmin dhe vallzo sfidat e saj,ktheje cdo gje ne mesim dhe ne force,jeto e lumtur pa e venitur ne asnje moment buzeqeshjen tende.

Edhe 1000 vite lumturie Mbreteresh,plot gezime,shendet,paqe,harmoni dhe shumeeeeeee Many 😌



IMG_2410.jpeg
 
Happy birthday haribo jet te gjat dhe lumturi tkesh gjith jeten 😘😘
 
Me kalimin e viteve ne jeten tende do mesosh dhe kuptosh se disa pervoja do te te mesojne se ke te duash ndersa disa situata se kush realisht te do.
Do bindesh se pas fytyrave te qeshura fshihen maska dhe se cdo buzeqeshje e ka nje cmime.
Do mesosh se pas cdo heshtje ka nje arsye dhe pas cdo miresie ka qindra veshtirsi,po ashtu jeta do te te mesoj se si perreth teje te krijosh nje hendek sigurie per qetesin tende.
dhe atehere kur jeta ne pabesi do te te godasi kapi ritmin dhe vallzo sfidat e saj,ktheje cdo gje ne mesim dhe ne force,jeto e lumtur pa e venitur ne asnje moment buzeqeshjen tende.

Edhe 1000 vite lumturie Mbreteresh,plot gezime,shendet,paqe,harmoni dhe shumeeeeeee Many 😌



View attachment 166712
Uiiiiii😍😍😍😍😍
Te dua shumeeee,faleminderit per urimin dhe faleminderit per cdo keshille qe me ke dhen,e per cdo bezdisje qe une te beja te privati kur ndihesha keq e ti nuk hezitoje te me gjendeshe pran❤️❤️
Te kam fort perzemer❤️
 
@Kiddo o ❤️ e vogel ti ditlindjen paske sot une me shpirt e me gjith zemer te uroj 💯 pranvera mushur plot
Bashk me mua dhe gjith forumi te uron ty me gezim qe te rritesh o princesh e vogel dhe gjith jeten ta kesh flori .
@Kiddo edhe 💯 zemre e vogel vec lumturi te kesh ne jeten tende 🫶🤗😘🎂🥂
 
Urime Ditelindja ❤️ @Kiddo edhe 💯 te lumtura çdo te mire ne jete tu plotesofshin gjitha deshirat 😘😘❤️
 
@Kiddo te uroj nje dite te bukur me shendet dhe lumturi pergjithmone!
Gëzuar ditëlindjen, xhan! 🥂
 
@Kiddo o ❤️ e vogel ti ditlindjen paske sot une me shpirt e me gjith zemer te uroj 💯 pranvera mushur plot
Bashk me mua dhe gjith forumi te uron ty me gezim qe te rritesh o princesh e vogel dhe gjith jeten ta kesh flori .
@Kiddo edhe 💯 zemre e vogel vec lumturi te kesh ne jeten tende 🫶🤗😘🎂🥂
Je shumeeee i miree te faleminderit vertet shume per cdo fjale❤️❤️❤️
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.