Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

E mora per qef gruan e botes por po me ben komande....

Po te ishe ne rregull tu nuk u qaje prej grus burrit te huj dhe ne jemi ktu per te mbeshtetur.

?
Hahahahaha ky Edmondi më tha edhe mua "nëse je e lirë për fundjavë më trego".. Kur e pyeta pse duhet ti tregoj se a e kam të lirë fundjavën, mē tha për bashkbisedim, ndoshta edhe një kafe.. Por unë dyshova se do vetëm bashkëbisedim dhe kafe, tani që e pash këtë postimin këtu e kuptova se paska dashur të mi paguaj pushimet.. ??
Por unë pushimet e mia i paguaj vetë dhe nuk lejoj një i panjohur të mi paguaj.. Më mirë nuk shkoj në pushime fare se sa të kaloj pushimet e fundjavës me një burrë 40 vjeçar sa mosha e babit tim..
Asnjë grua sduhet ta lejoj një burrë tia paguaj pushimet.
 
E di e zonja e punes moj grauri se kush eshte sevapi. Keni shume kureshtje deri ne detaj.!!!!! Ca gjera kuptohen nuk thuhen edhe per etike...
Kush je ti të bësh sevap me gratë e botës? Aman për çfarë etike flet ti? Që i trajton gratë si përgjynah.. Paske bërë sevap..
 
Hahahahaha ky Edmondi më tha edhe mua "nëse je e lirë për fundjavë më trego".. Kur e pyeta pse duhet ti tregoj se a e kam të lirë fundjavën, mē tha për bashkbisedim, ndoshta edhe një kafe.. Por unë dyshova se do vetëm bashkëbisedim dhe kafe, tani që e pash këtë postimin këtu e kuptova se paska dashur të mi paguaj pushimet.. ??
Por unë pushimet e mia i paguaj vetë dhe nuk lejoj një i panjohur të mi paguaj.. Më mirë nuk shkoj në pushime fare se sa të kaloj pushimet e fundjavës me një burrë 40 vjeçar sa mosha e babit tim..
Asnjë grua sduhet ta lejoj një burrë tia paguaj pushimet.
Genjeshter bajate kjo.
Sikur edhe e vertete te jete, askujt nuk i prishet nderi nga kafet.
 
Hahahahaha ky Edmondi më tha edhe mua "nëse je e lirë për fundjavë më trego".. Kur e pyeta pse duhet ti tregoj se a e kam të lirë fundjavën, mē tha për bashkbisedim, ndoshta edhe një kafe.. Por unë dyshova se do vetëm bashkëbisedim dhe kafe, tani që e pash këtë postimin këtu e kuptova se paska dashur të mi paguaj pushimet.. ??
Por unë pushimet e mia i paguaj vetë dhe nuk lejoj një i panjohur të mi paguaj.. Më mirë nuk shkoj në pushime fare se sa të kaloj pushimet e fundjavës me një burrë 40 vjeçar sa mosha e babit tim..
Asnjë grua sduhet ta lejoj një burrë tia paguaj pushimet.
Ti 22 vjece babi yt 40?
Dmth plaku yt qenka martu 15 vjec dhe ti na bon neve drr vrr pse kto kshu e pse ashu?

Asnje grua zduhet te lejoi nje burr ti paguj pushimet sa bukur ke fol.
Ti ku i bo pushimet ke marketi lagjes ke ble noi pishine dhe i bo mas shpie tmos shof njeri? Fanta me bidon dhe imagjinata nkulm.
A cofshi.
 
Ti 22 vjece babi yt 40?
Dmth plaku yt qenka martu 15 vjec dhe ti na bon neve drr vrr pse kto kshu e pse ashu?

Asnje grua zduhet te lejoi nje burr ti paguj pushimet sa bukur ke fol.
Ti ku i bo pushimet ke marketi lagjes ke ble noi pishine dhe i bo mas shpie tmos shof njeri? Fanta me bidon dhe imagjinata nkulm.
A cofshi.
Aa more gjysh që ke qejf të kënaqesh me gratë e botës. ?
 
Ahh cfar halli paske par mor bir , uroj mos te te jet nderhyr me ne pjes gruaja e botes se te paska mar ne qaf..... Sa pa mend paska qen dhe ajo grua lol
 
Ahh cfar halli paske par mor bir , uroj mos te te jet nderhyr me ne pjes gruaja e botes se te paska mar ne qaf..... Sa pa mend paska qen dhe ajo grua lol
Ajo ka ber qef pogradec ti thuaj ? ?
 
Ahh cfar halli paske par mor bir , uroj mos te te jet nderhyr me ne pjes gruaja e botes se te paska mar ne qaf..... Sa pa mend paska qen dhe ajo grua lol
I ka prishur planet ore , ka dashur ti beje surpriza mondi shkrete ??
 
Une se mora vesh nga vajten a Durres a Pogradec ? ?
Me kete fantazi qe paska pasur mondi , patjeter qe e ka marre ne qafe ajo .. e ka cuar ne karaibe ??
Mondi ne karaibe nga shtepia me VR ??
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.