Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

"Dhe më të bukura kujtime Vrasin"⚘

Maskimi perfekt nje buzeqeshje fallco nderkoh gjithe bota shkaterrohet brenda teje,ti gjunjezohesh ne erresiren sketerre,aty ku askush nuk mund te te shikoj dhe nuk te faturon dot fjalen e/i dobet,leshon gjithe brengen tende dhe mijra pyetje te pushtojn,kerkon me denes qe te ndaloj e gjitha kjo,lutesh qe zemra jote mos te vuaj me,ke ftoht dhe trupi te dridhet jan emocionet qe kan perfshire cdo qeliz tenden,dhe ti vec uron qe qenia jote te behet akull,nuk do me te ndjesh asgje,as dhimbje as dashuri,as ftoht dhe as vap,gjethja e fundit qe lulezonte pemen tende sapo ra perpara teje,u be nje me te tjerat qe kohes nuk i rezistuan.
Tani thjesht pikturon perpara pasqyrës nje buzeqeshje te ftoht dhe pa shkelqim duke dashur te genjesh gjithe boten se ti je e lumtur dhe e fort,po veten si e genjen??

?Urime @Palaçoja
 
Kujtimet janë gjëja më e bukur që lëmë pas..
 
Maskimi perfekt nje buzeqeshje fallco nderkoh gjithe bota shkaterrohet brenda teje,ti gjunjezohesh ne erresiren sketerre,aty ku askush nuk mund te te shikoj dhe nuk te faturon dot fjalen e/i dobet,leshon gjithe brengen tende dhe mijra pyetje te pushtojn,kerkon me denes qe te ndaloj e gjitha kjo,lutesh qe zemra jote mos te vuaj me,ke ftoht dhe trupi te dridhet jan emocionet qe kan perfshire cdo qeliz tenden,dhe ti vec uron qe qenia jote te behet akull,nuk do me te ndjesh asgje,as dhimbje as dashuri,as ftoht dhe as vap,gjethja e fundit qe lulezonte pemen tende sapo ra perpara teje,u be nje me te tjerat qe kohes nuk i rezistuan.
Tani thjesht pikturon perpara pasqyrës nje buzeqeshje te ftoht dhe pa shkelqim duke dashur te genjesh gjithe boten se ti je e lumtur dhe e fort,po veten si e genjen??

?Urime @Palaçoja
Flm për urimet ?
Por shumë e ngatarrueshme çfar ke shkruar...
Edhe pse ka brenda shum kuptime..
Urime dhe për ty.. @Mignonne
Tani do të përgjigjem çfar ke shkruar.. nëse më lejon.. por pak e sakt!!✌
 
Kujtimet janë gjëja më e bukur që lëmë pas..
Kuptoje më mir sepse nuk është fjala për kujtimet që lemë pas..
Por kujtimet e bukura vrasin!!
 
Maskimi perfekt nje buzeqeshje fallco nderkoh gjithe bota shkaterrohet brenda teje,ti gjunjezohesh ne erresiren sketerre,aty ku askush nuk mund te te shikoj dhe nuk te faturon dot fjalen e/i dobet,leshon gjithe brengen tende dhe mijra pyetje te pushtojn,kerkon me denes qe te ndaloj e gjitha kjo,lutesh qe zemra jote mos te vuaj me,ke ftoht dhe trupi te dridhet jan emocionet qe kan perfshire cdo qeliz tenden,dhe ti vec uron qe qenia jote te behet akull,nuk do me te ndjesh asgje,as dhimbje as dashuri,as ftoht dhe as vap,gjethja e fundit qe lulezonte pemen tende sapo ra perpara teje,u be nje me te tjerat qe kohes nuk i rezistuan.
Tani thjesht pikturon perpara pasqyrës nje buzeqeshje te ftoht dhe pa shkelqim duke dashur te genjesh gjithe boten se ti je e lumtur dhe e fort,po veten si e genjen??

?Urime @Palaçoja
Kam lexuar diçka... mbase mit.. ose legjendë..
Një citat i shkëputur i antiketit.. zotat e dikurshëm""""" Dhe perënditë na kanë zili..
Sepse jemi të vdekshëm...
Sepse të jesh i pavdekshëm je i burgosur përjetë...?
 
Kam lexuar diçka... mbase mit.. ose legjendë..
Një citat i shkëputur i antiketit.. zotat e dikurshëm""""" Dhe perënditë na kanë zili..
Sepse jemi të vdekshëm...
Sepse të jesh i pavdekshëm je i burgosur përjetë...?
E ka thene Aristoteli, por thuhet se kur e ka thene ka qene tap...!
A eshte e pamundur kjo !?
 
E ka thene Aristoteli, por thuhet se kur e ka thene ka qene tap...!
A eshte e pamundur kjo !?
Se di mbase kur të pi dhe un të flas me aristotelin ? ka gjëra që nuk bëhen me pije!!
 
Tek kjo tema duket qe shikoni me syte e zemres e flisni me zerin e shpirtit. Apapapapapa
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.