Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Del fotoja e 45-vjeçares që vrau 3 të moshuar

Lina

NeTeDy.com ?
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Tet 30, 2020
Mesazhe
45,731

Del fotoja e 45-vjeçares që vrau 3 të moshuar​



auto_Screenshot-2022-11-22-114814-600x3601669116051.jpg


Autorja pranoi në polici se mbyti të moshuarën, pasi ajo po e bezdiste dhe nuk e linte të flinte gjumë.

Një ngarje e rëndë ka tronditur mbrëmjen e djeshme ishullin e Rodos në Greqi, ku një 45-vjeçare mbyti me jastëk të moshuarën për të cilën kujdesej.

Ditën e sotme mediet greke kanë publikuar foton e 45-vjeçares.

Autorja pranoi në polici se mbyti të moshuarën, pasi ajo po e bezdiste dhe nuk e linte të flinte gjumë.

Çështja mori përmasa të frikshme më pas pasi në kuadër të hetimeve paraprake që përfunduan vonë pasdite, 45 -vjeçarja pretendoi se kishte vrarë edhe tre persona të tjerë.
Sipas mediave greke në orën 08:25 të së hënës, 45-vjeçarja ka telefonuar policinë dhe i ka thënë: “E mbyta Florën, hajde”.

45-vjeçarja po priste policinë në shtëpinë e 75-vjeçares Flora Kazellis, për të cilën ajo kujdesej. Më konkretisht, ajo ka pohuar se në orët e para të mëngjesit të datës 21 nëntor, pa asnjë arsye i ka vendosur një jastëk në fytyrë teksa flinte për ta trullosur.

Nga hetimet paraprake rezultoi se ajo fillimisht i vendosi dorën në fytyrë teksa e moshuara ishte në shtrat, ndërsa ajo ishte zgjuar.

Më pas i kishte vendosur jastëkun dhe pretendoi se arsyeja e vrasjes ishte
Ajo spekuloi se ishte përgjegjës për vdekjen e tij sepse e kishte goditur në kokë.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.