Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Dasma ime:

Jana

I am not a follower, I am a leader.
Mbretereshe
Regjistruar më
Shk 9, 2021
Mesazhe
11,980
Si e endroni dasmen tuaj?
Nese e keni pasur,si ka qene?
 
Une per vete e dua nje aheng shum te thjesh vetem me familjaret rrethin e ngusht,diku afer detit apo liqenit ,me nje fustan jo shum pompoz,vetem kam deshir te gjith te jena veshur ne te bardha pervec dhendrit,dhe deko te jet me te bardha,dua qe ngjyra e bardh te jete kudo,dua dhe perde te bardha gjithandej dhe lule te bardha,kto jan kryesoret qe dua ka dhe tjera po mos po e teproj ?
 
Un s'kam bo dasëm...kam në plan t'a boj kur të martoj cunin?

Më duket lodhje e shpenzim i kotë.E si përfundim asnjë nuk kënaqet.Më mirë me ato lekë i fut ca pushime për qejf
 
Un s'kam bo dasëm...kam në plan t'a boj kur të martoj cunin?

Më duket lodhje e shpenzim i kotë.E si përfundim asnjë nuk kënaqet.Më mirë me ato lekë i fut ca pushime për qejf
Te paskan grabit ty pa dasem spaska mund me prit ?
 
Un s'kam bo dasëm...kam në plan t'a boj kur të martoj cunin?

Më duket lodhje e shpenzim i kotë.E si përfundim asnjë nuk kënaqet.Më mirë me ato lekë i fut ca pushime për qejf
Ose ose ato lek futi naj arredim per shpine ose ne banke se gjenden ne dite te veshtira ?
 
Une skm ba dasem vtm kur t bej dasmen e goces po ishalla jam gjalle edhe 20 vjet :p
 
Dasma ime kaloi bukur edhe pse u martova ne mes te dimrit ?‍♀️

(ju solla dy fragmente nga dasma ime )
322F9A35-D85E-4009-B100-765451AE3B60.jpeg304AA1AD-A0DD-4BF0-A9B4-B11B34921C08.jpeg
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.