Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Dashuri dhe dilema/ Mësoni çfarë kanë rezervuar yjet për ju në javën e ardhshme

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 24, 2018
Mesazhe
3,971
Dashi

Në dashuri jeni pak i mërzitur, nuk dini çfarë të bëni dhe çfarë të thoni. Ndoshta ju doni dikë krejtësisht të ndryshëm nga ju dhe kjo ju shqetëson, por gjithçka do të kalojë.

Demi

Afërdita dhe Mërkuri janë në anën tuaj dhe projektet tuaja mund të rifillojnë: dëshironi të takoni personin e duhur, lëreni veten të lirë dhe mendoni për të ardhmen. Mund të ketë disa probleme, por gjithçka do të kapërcehet. Yjet mbrojnë beqarët, takimet do jenë të veçanta.

Binjakët

Ju i keni kapërcyer vështirësitë, tani duhet të qartësoni zemrën: nëse jeni i interesuar për dikë që jeton larg jush. Para se të merrni një vendim, kujdesuni që të kuptoni nëse ky person ia vlen.

Gaforrja

Ndonjëherë jeni të bindur se të qenit vetëm nuk është një gjë aq e keqe. Ndaj e mendoni shumë herë para se të hidheni në një aventurë të re. Jeni shumë kërkues dhe nuk toleroni më asgjë pas plagëve të kaluara.

Luani

Jupiteri do t’ju ndihmojë në pak ditë, ai do t’ju tregojë se çfarë të bëni nga pikëpamja sentimentale. Mos u grindni dhe kini kujdes nga marrëdhëniet me të lindurit në shenjën e Gaforres dhe Dashit, sepse do t’iu japin pasiguri.

Virgjëresha

Në dashuri, faza është rikuperimi, sidomos pas ‘uljes’ së javëve të fundit. Jeni pak të kujdesshëm, ndaj dhe nguteni të shkoni shpejt te pasioni. Nuk do të mungojnë emocionet me të lindurit në shenjën e Luanit dhe Demit.

Peshorja

Në dashuri jeni pak mosbesues dhe të enjten do të jeni gjithashtu në mëdyshje: nuk dini si të silleni, dëshironi t’i kaloni Krishtlindjet me njerëzit që doni, ata që ju besoni, por ndjenjat tuaja do të vihen në provë.

Akrepi

Dashuria do t’iu çojë larg, sidomos tani që nuk ndiheni si një histori e rastësishme. Megjithatë, ju pëlqen një person që nuk është shumë ‘i qartë’ dhe mund të ketë njëfarë konfuzioni me të lindurit në shenjën e Luanit dhe Ujorit.

Shigjetari

Në dashuri jeni pak të hutuar dhe prireni t’i lini mënjanë njerëzit. Me pak fjalë, nuk jeni shumë të koncentruar dhe jeni më të interesuar për punën dhe paratë.

Bricjapi

Dielli, Venusi dhe Mërkuri janë në anën tuaj në dashuri: tani jeni të vendosur dhe në Krishtlindje mund të merrni edhe një surprizë të këndshme. Ndoshta një konfirmim. Megjithatë, nëse jeni beqarë, është koha të shikoni përreth.

Ujori

Janari është një muaj intrigues sepse Venusi do të jetë në anën tuaj, ndaj dashuria do të jetë sërish protagonistja e jetës suaj. Lërini emocionet, pa ankth: duhet të çlironi mendjen nga mendimet negative.

Peshqit

Pasioni në dashuri rikthehet dhe marrëdhëniet, mes janarit dhe marsit, do të favorizohen. Mundohuni të jeni më të disponueshëm sepse muaji dhjetor përfundon mirë dhe Krishtlindjet janë gjithçka për t’u përjetuar.
 
Ku do tme coj roskopi sot kshu
Un skam pre hala bileten
 
Uaaaaaaa sa e mila jam
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.