Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Cila mund te jet arsyeja qe do t'a braktisje forumin?

Mos u mer me @Llaqi se nuk i rri byca ne vend atij ????
Ka cuna te mire si puna ime dhe pakut ose jokerit qe jemi besnik ??
hahahahahahaha shifffeee ky ... ore ti dhe i kulluar te jesh prap ke un do vij ajo harrojeee :p
@Claa nuk ma beson me fjalen qe i thua @Noah te me ruaj ? :(
 
Arsyen e shkëputjes nuk e di ta them tani por do vijë spontanisht besoj
Unë nuk jam më aktive si dikur( në kuptimin e ritmit të postimit) dhe pse qëndroj e loguar gjithë kohës..
Shpesh herë të bëhet monoton dhe bajat jo vetëm në forum po edhe në rrjete të tjera..
Kemi nevojë për kohë dhe pse arsyet shpesh herë nuk qëndrojnë.
 
Ndoshta mospershtatshmeria me personat apo ambjentin ktu.
Poor nuk do lija pas dhe stabelitetin ne jeten time.
Qe do te thote ndoshta kto ulje-ngritjet ne situata te ndryshme te jetes me kan ba te qendorj ma shume dhe te kaloj shumicen e kohes ne kte platforme.
Mendoj pasi gjithcka te jete ne rregull ne jeten time, dhe pse jo plotesimi i boshlleqeve qe mund te ndjejm na ben te jemi preznet ktu.
Poor diçka jam e sigurt qe pasi ta kem dhe une "princin e kalter" ?? nuk do jem me ktu.
 
Ndoshta mospershtatshmeria me personat apo ambjentin ktu.
Poor nuk do lija pas dhe stabelitetin ne jeten time.
Qe do te thote ndoshta kto ulje-ngritjet ne situata te ndryshme te jetes me kan ba te qendorj ma shume dhe te kaloj shumicen e kohes ne kte platforme.
Mendoj pasi gjithcka te jete ne rregull ne jeten time, dhe pse jo plotesimi i boshlleqeve qe mund te ndjejm na ben te jemi preznet ktu.
Poor diçka jam e sigurt qe pasi ta kem dhe une "princin e kalter" ?? nuk do jem me ktu.
Vetem ndrysho tipin se princi i kalter e sigurt do hidhet nga kali kur ta merzisesh ti.?
 
Cne 3 ??
Si urdheron burre i dashur cfare deshiron per dark?
P.s neser ne mengjes me pershkruaj pak me detaj sesi dukeshin yjet naten ?
para a pas buke????????? Bej cte dish gru vec mblidh lesht se na mbyte???????
 
Vetem ndrysho tipin se princi i kalter e sigurt do hidhet nga kali kur ta merzisesh ti.?
Poor ti nuk e di se si jam une realisht.
Thjesht lexon Melon por jo personin qe qendron brenda Melos.
Edhe nuk do ndryshoj dua te rri kshu siq jam.
 
Poor ti nuk e di se si jam une realisht.
Thjesht lexon Melon por jo personin qe qendron brenda Melos.
Edhe nuk do ndryshoj dua te rri kshu siq jam.
Vetem une ta kam lexuar shpirtin Meloo ??
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.