Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çfarë tipi je...?

Dea

Kontributor
Regjistruar më
Nën 23, 2019
Mesazhe
11,582
Kjo karantinë ka zbuluar shumë tipe "talentësh".
Ndër këta është...
  1. Ai/ajo që rri vetëm shtrirë..ngrihet nga krevati, shtrihet në divan; ngrihet nga divani shtrihet në tapet..E prapë nga e para..
  2. Ai/ajo që bën gjimnastikë në kushtet e shtëpisë..
  3. Këngëtari /rja.. Rri rri e çon ndonjë klithmë nga ballkoni..
4)Zevzekët...që nuk pushojnë gjithë ditën tu u grric me të gjithë..
  1. Frikacakët..që rrinë në gatishmëri të vrasin çdo virus që hyn në shpi, armatosur me sterilizantë në dorë.
  2. Ai që hap e mbyll frigoriferin gjithë ditën.
Se ça i hahet një gjë e mirë...po frigo është bosh..
7)Ai që shfryn papushim.. uffaaaa.. pffff....hhhhh....nuk shtyhet, u bëm derr në shtëpi.
8) Ai qe ngrihet ne mes te nates e hyn ne forum , istagram e fb e fol me vete .
9 )Ai qe heq stresin me gatime e foto...
10 ) Ai/ajo qe nuk merzitet hic se ka inboxin per muhabet me ata qe do.

Cilit tip i perket ti ?

Nese se gjen veten ose ndonje te njohur te kto tipe , shto opsion tjeter .
 
Unë e gjej veten tek 1-shi, por më duhet të shtoj edhe një tjetër që nuk është aty.

Pasi jam lodhur nga të ndenjurit, dal jashtë dhe zhdukem për disa orë në natyrë, në vende ku nuk ka njerëz.
 
Unë e gjej veten tek 1-shi, por më duhet të shtoj edhe një tjetër që nuk është aty.

Pasi jam lodhur nga të ndenjurit, dal jashtë dhe zhdukem për disa orë në natyrë, në vende ku nuk ka njerëz.
Ku jeton ti @Artin ?
 
Sa per shtimimn e Opsionit tjeter @Dea

Une jam opsion 11 e jetoj jeten tamam si me para cohem leviz punoj
si perdite vec habitem per 1 gje
cne lokalet mbyll dhe njerzit nga dreqin kane shku ???
 
  • Pëlqej
Reactions: Dea
Tipin e dreqit. Qe rri zgjuar gjith natën. Fle ditën. Bej gym ne kushte shtëpie. Nuk me mer kurr uria te ha. Tip qe ngre muziken volumin 100. Tip qe du me nejt vetem. Edhe tip që zihem me te gjithe. Kte te fundit e vertetoj ???
 
Tipin e dreqit. Qe rri zgjuar gjith natën. Fle ditën. Bej gym ne kushte shtëpie. Nuk me mer kurr uria te ha. Tip qe ngre muziken volumin 100. Tip qe du me nejt vetem. Edhe tip që zihem me te gjithe. Kte te fundit e vertetoj ???
Aaaaaaaaaaaaaaaaa sa qejf i kam kto lloj femrash une qe ju kercen damari kot me koti
hahahaahahahaha
 
Jam specie e rralle ne zhdukje! Nuk perfshihem ne liste.?
 
  • Pëlqej
Reactions: Dea
Sa per shtimimn e Opsionit tjeter @Dea

Une jam opsion 11 e jetoj jeten tamam si me para cohem leviz punoj
si perdite vec habitem per 1 gje
cne lokalet mbyll dhe njerzit nga dreqin kane shku ???
Qendrojne neper shtepija. Nuk degjon ti zhurma ne lagjen tende kur zihen komshinjte ??
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.