Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çfare do te benit per personin e jetes,do ja falje nje pjese te trupit po te ishte ne gjendje kritike per jeten??

Humanizmi nuk njeh as lidhje gjaku de as lidhje sentimentale kur dikush ka nevoje dhe une mund ta ndihmoj perse jo
 
Humanizmi nuk njeh as lidhje gjaku de as lidhje sentimentale kur dikush ka nevoje dhe une mund ta ndihmoj perse jo
Ok , me jep nje pjese nga melçia jote se ma ka demtuar rakia . ??
 
Humanizmi nuk njeh as lidhje gjaku dhe as lidhje sentimentale kur dikush ka nevoje dhe une mund ta ndihmoj perse jo
 
Njerezit human nuk bejne filozofi as reklama! E bejne nje gje te tille Pa e bere big deal?
 
Kush ka mundësi të ndihmoje t'a bëjë .....njerezimit ka nevoje
 
Jeten do ta jepja per dike te familjes dhe ate qe dashuroj pa diskutim qe do ta beja pa marr parasysh rrethanat
 
Vetem per femijet, asnje tjeter.
 
Po sikur te vdesi ai dhe te ishte mundesia qe ti ta shpetoje?
Aman do vdisja une,ai eshte mashkull nrml qe do krijonte familje te re do me qante 1 muaj e mirupafshim pstj.
Ti do shpetoje jeten e tij aman jo tenden?
 
Aman do vdisja une,ai eshte mashkull nrml qe do krijonte familje te re do me qante 1 muaj e mirupafshim pstj.
Ti do shpetoje jeten e tij aman jo tenden?
Tema nuk tregon per humbjen e nje nga dy personat por per dhurimin e nje organi ne nevoj 😘
 
Tema nuk tregon per humbjen e nje nga dy personat por per dhurimin e nje organi ne nevoj 😘
Por vtm veshken mund te dhurosh,se po dhurove ndonje organ pervec tjtr saj vdes,nuk kryen funksionet e duhura trupi.Veshken po edhe ndoshta😅
 
Por vtm veshken mund te dhurosh,se po dhurove ndonje organ pervec tjtr saj vdes,nuk kryen funksionet e duhura trupi.Veshken po edhe ndoshta😅
Me gezohet pafund zemra kur te shikoj qe pergjigjet e tua jan teper inteligjente 💋
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.